Wpis z mikrobloga

k---a nie daje mi to żyć. jak chce aby klima chłodziła mocniej aby w pomieszczeniu zrobiło się chłodniej to mam ustawić temperaturę na wyświetlaczu większą czy mniejszą? Można ustawić od 18 stopni do 30. Bawiłem się tą temperatura i próbowałem wyczuć po wiaterku ale nie bardzo czuje różnice.

#klima #klimatyzacja #klimatyzator #klimacontent #l-------------j #pytanjedoeksperta #polishgirl
Mergan27 - k---a nie daje mi to żyć. jak chce aby klima chłodziła mocniej aby w pomie...

źródło: temp_file4776630007735729654

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mergan27: Mozliwe, ze ci nie chce przeskoczyc w tryb klimy tylko dalej jest zwykla dmuchawa. Tak jest w moim Klarsteinie Metro Breeze Rom, ale to byl sprzet kupiony z outletu/uzywany, wiec zapewne stad byl zwrocony. Czesto po przerwie sezonowej trza sie pobawic we wlaczanie i wylaczanie albo zmiane trybu co kilkanascie czy dziesiat sekund. Jak teraz codziennie puszczam to zaskakuje w kilkanascie sekund przewaznie. Daj se dla pewnosci na minimum
JackBauer666 - @Mergan27: Mozliwe, ze ci nie chce przeskoczyc w tryb klimy tylko dale...

źródło: 10035804_yy_0001_titel___

Pobierz
  • Odpowiedz
@Mergan27: trzeba ustawić na 18 ale to klima przenośna, bez dodatkowej rury nie wiele schłodzi. To co wyrzuci jedna rura zaraz uzupełni ciepłym powietrzem z zewnątrz najczęściej kanałem wentylacyjnym.
Trzeba dorobić drugą rurę żeby schłodziło do 20 stopni jeśli ustawisz na 18.
Jeśli nie dorobisz drugiej rury to zostaw uchylone okno obok tego klimatyzatora, wtedy zbijesz temperaturę z 30 na 28 :P
  • Odpowiedz
  • 1
@PodniebnyMurzyn: dziala jak zły. kiedys to byly sprzety teraz jak kupisz pralke to sie popsuje za pół roku albo ta loduwka bedzie grzać i wogule

@nilmerg myslalem o tym, ale w takim razie na c--j to sie kręci do 30 stopni? xd po co ktos mialby chciec miec 30 stopni aha no chyba ze cos choduje rosiczkę albo co takiego

@plaisant właśnie powiem ci ze nawet daje rade
  • Odpowiedz
właśnie powiem ci ze nawet daje rade i chlodzi wystarczająco satysfakcjonująco


@Mergan27: tak, na metr przed tobą gdy wywietrznik skierowany jest na ciebie
  • Odpowiedz
myslalem o tym, ale w takim razie na c--j to sie kręci do 30 stopni? xd po co ktos mialby chciec miec 30 stopni aha no chyba ze cos choduje rosiczkę albo co takiego


@Mergan27: żeby szybko ogrzać zimą pokój :)
  • Odpowiedz