Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie, że macie koło 30 lat i umawiacie się na wizytę u psychologa, a wchodząc do gabinetu okazuje się, że psychologiem jest 24 letnia julka 9,5/10 xD No i macie opowiadać młodszej lasce, która w życiu zaznała już mnóstwa przygód że nie mam znajomych, nie mam pracy i żadnych zainteresowań? K---a dla mnie to jest totalna abstrakcja. Toż to wstyd nieziemski. Opowiadać o tym że się jest przegrywem młodej i ładnej kobiecie. PONIŻENIE !!!! Myślę że taka wizyta dobije przegrywa do samego końca. Na samą myśl tak mnie skręca że będę to musiał rozchodzić. Rundka wokół planety. Jakby się było oskarkiem, to by się dymało panią psycholog, a niestety będąc przegrywem to można jej zapłacić dwie stówki za sesję psychologiczną by jej powiedzieć, że jest się gównem. Może jeszcze ktoś by powiedział jej, że jest prawikiem to już by się pogrążył do nieskończoności w oczach julki.

Najgorzej, że to może się komuś przydarzyć naprawdę i jakie pozytywne efekty ma to przynieść? xD

#przegryw
michau507 - Wyobraźcie sobie, że macie koło 30 lat i umawiacie się na wizytę u psycho...

źródło: Che0qHnUgAAy63J

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach