Wpis z mikrobloga

Chłop schudł zawrotne 7-8kg (pewnie nawet pewnie wyszloby wizualnie więcej bo trochę mięśni doszło) i nagle na 3 spotkane laski każda jest skłonna na drugie spotkanie, a dwie nawet w trakcie pierwszego zaproponowały drugie z czego jedna jeszcze w ten sam dzień po pracy chciała iść na kluby 🤣
#tinder #logikarozowychpaskow #zwiazki #odchudzanie
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@razdwatrzy55: Człowiek preferuje umawianie się z kimś kto o siebie dba. Niesamowita sprawa. Może w sumie nawet inaczej to nazwę.
Człowiek chce umawiać się z człowiekiem który nie jest zaniedbany. Niesamowite.
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55: jak to, jeszcze się okaże że warto nad sobą pracować a nie tylko narzekać?
Zaraz powiedzą ci że zawsze byłeś genetycznym wygrywem, tylko się ukrywałeś. Nie to co reszta...
  • Odpowiedz
Może w sumie nawet inaczej to nazwę.

Człowiek chce umawiać się z człowiekiem który nie jest zaniedbany. Niesamowite

@Hmrogrz: bzdura. Ma po prostu mordę dobrą a jego problemem była waga. Ew mięśnie które doszły zrobiły robotę. Nie ma to nic wspólnego z tym że dbasz o siebie
  • Odpowiedz
  • 0
@jazdaniebieski2023: z 86 na 78kg wzrost 178
@Hmrogrz ale rozumiesz, że ja tu mówię o 7-8kg xD? Laska gdyby tyle przytyła to by jej się to co najwyżej odłożyło na udach trochę na brzuchu, a na twarzy zero zmian, a mnie tak to podlalo że masakra
@TheOneWhoKnocks w sumie źle to nazwałem, bo była mowa o karaoke w barze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@
  • Odpowiedz