Wpis z mikrobloga

@rimyi: to nie kwestia niezgadzania się tylko szerzenie kłamstw. mick jako użytkownik po prostu nie mógł banować, tylko czarnolistować. To nie są synonimy, tylko dwie różne funkcje. Naucz się używać słów zgodnie z ich definicją to ludzie nie będą Cię mieli za trolla.

Poza tym nigdzie nie napisałem o żadnym pasku. Napisałem pożyteczny io deweloperów. Taki co robi im loda za darmo i bez powodu, tylko po to, żeby d-----ć
  • Odpowiedz
@malinq no ale zdecyduj się czy mickpl jest jakimś niegroźnym użytkownikiem w internecie czy kasta deweloperuchów wysłała za nim list gończy i wkroczyli do siedziby wypoku żeby go zbanować xD

Jestem Polakiem bo mam bekę z wypranych mózgów sekty mickapl, rozumiemy bez odbioru.
  • Odpowiedz
@del855 @del855

@aarahon


Tak parząc kazda rozmowa o nfz to też rozmowa polityczna bo przecież funkcjonowanie nfz zależy tylko i wyłącznie od woli rządu i kłócących się partii...


I o policji. Nie zapomnij o polucji
  • Odpowiedz
  • 1
@MamByleJakiNick

Żadna moderacja niczego się nie czepia tylko debile zgłaszają a inne debile to klepią... jakbym się upral to bym was wszystkich zgłosił jak leci tylko po co?

Wpis dotyczy polityków i ich wypwieidzi w konkretnym temacie - temacie nieruchomości. Tag polityka powinien się odnosić bezpośrednio do samej polityki jako takiej, czyli o partiach ich pogaldxch goadeczych czy spoelcznych, natomiast jak wchodzimy w konkrety - do tagowanie powinno tyczyć meritum sprawy,
  • Odpowiedz
no ale zdecyduj się czy mickpl jest jakimś niegroźnym użytkownikiem w internecie czy kasta deweloperuchów wysłała za nim list gończy i wkroczyli do siedziby wypoku żeby go zbanować xD


@rimyi: jak się nauczysz używać przecinków to naucz się czytać ze zrozumieniem i nie wpychać nikomu do ust własnych wymysłów. Nie wiem jak z moich wypowiedzi wywnioskowałeś "kasta deweloperuchów wysłała za nim list gończy i wkroczyli do siedziby wypoku żeby go
  • Odpowiedz
  • 2
@del855: Tak patrząc to rozmowa o nowych odkryciach teleskopu JWST trzeba otagować polityką bo to rządy wielu krajów finansowały jego budowę.
  • Odpowiedz
@jacos911: i ciągła reklama polityków. W tv już nie ma żadnej bajki czy ciekawego programu tylko kwadrans z sasinem, pół godziny z Kaczyńskim, Morawiecki w aucie itd.
  • Odpowiedz
@del855 no i takie targowanie jak opisujesz powoduje że ktoś kto ma tagi na czarnej liście to i tak widzi znaleziska związane z tym tagiem. Do znaleziska można dodać 6 tagów i polityka mógł bez problemu znaleźć się w tych 6. Choćby ja jestem tego przykładem - wypowiedzi polityków w jakiś temacie to dla mnie temat typowo polityczny, i chciałbym ich uniknąć
  • Odpowiedz
wypowiedzi polityków w jakiś temacie to dla mnie temat typowo polityczny, i chciałbym ich uniknąć


no i ktos nie lubi prawa to jak ktos zapyta o porade prawna na nieruchomosciach zwiazna np. z sprawami spadkowym - cyk tag, jak o podatki - to cyk tak finanse, jak o budowe to cyk tag budowa itp itd i tak sobie wszystko tagujmy zgodnie z wlasnym upodobaniem, lub przyjmijmy do wiadomosci ze na tagu nieruchomosci
  • Odpowiedz
@del855 po coś te tagi są - żeby uporządkować treści, i były dostępne skatalogowane, a nie według upodobania.
Jeśli ktoś np przegląda tag prawo, i jakiś wpis będzie zawierał tag z czarnej listy(np polityka) to pojawi się informacja ze jest ukryty wpis ze względu na czarną listę, i jednym kliknięciem można wpis odsłonić, więc nie widzę problemu w dodawaniu kilku tagów, które są związane z wpisem
  • Odpowiedz