Wpis z mikrobloga

Witam. Pół roku byłem na redukcji, zbiłem 18kg, były jakieś krótkie tygodniowe odpoczynki na zerze kalorycznym.
Spadek testosteronu z 500 na 300 według badań. Brak jakiejkolwiek erekcji od ponad 3 miesięcy.
Od 10 dni jestem już po redukcji i jestem na zerze kalorycznym aby naprawić skutki redukcji i potem zacząć masę. Czuję że mam bardzo niski poziom testosteronu, dopaminy jak i budzę się po kilka razy w nocy. Jem tylko zdrowe jedzenie, najzdrowiej niż kiedykolwiek - nie jem nic przetworzonego ani nawet półprzetworzonego. Mam około 1.2 g tłuszczów na kg masy ciała, 2g białka i reszta węgle. Bardzo dużo owoców.
I chciałem zapytać - ile czasu po takiej pół rocznej redukcji mogę potrzebować aby organizm w pełni naprawił gospodarkę hormonalną, tak żebym się czuł jak przed redukcją? Wiem że dokładnie się nie da określić ale chociaż widełki jaki to może być okres
#mikrokoksy
#dieta
#zdrowie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szamus1: Wejdź na lekką nadwyżkę, daj sobie możliwość przytycia 3-5kg od wagi z końca redukcji, ciało może być nie przyzwyczajone do niskiego poziomu tkanki tłuszczowej jeśli taki osiągnąłeś lub po prostu sama redukcja mogła być za agresywna, 18kg w ciągu pół roku to zajebisty wynik dla osoby powiedzmy redukującej z 110 do 92. Niekoniecznie zajebisty dla osoby redukującej z 90 do 72, to już jest hardcore. :D

Czasu może to
  • Odpowiedz