Wpis z mikrobloga

powiem wam że ja cudownie wspominam #pandemia #covid #koronawirus

Siedziałem sobie w swoim mieszkanku, grałem w gierki. Na zakupy chodziłem do lidla około 2 w nocy, bo były otwarte 24/h z tego co pamiętam. W nocy puściutko, chodziłem se po sklepie i było fajnie. Rano #pracbaza #praca zdalnie, odpalałem laptopa i dalej grałem w gierki. Czasem jak ktoś coś chciał to siadłem na 30 minut porobiłem co swoje i dalej gierki. Pamiętam grałem wtedy w State of Decay, a później nałogowo w State of Decay 2. Zajebisty to był klimat zombie i pandemii/apokalipsy. Nie zapomnę tego czasu nigdy bo według mnie to był najpiękniejszy czas w życiu.

Mimo to nie chciałbym aby wróciła pandemia, bo wtedy byłem kawalerem, jednostką która dba tylko o siebie i to było super. Teraz mam żonę, dziecko, zwierzęta... taka pandemia to byłaby katorga....

Pandemia jest fajna tylko wtedy gdy jesteś wolnym strzelcem, freelancerem który dba o swój interes i nic innego cie nie obchodzi. Jak masz do wykarmienia rodzinę i nagle zamiast obchodzić się losem swoim to masz 6 innych istot do ogarnięcia to już tak cudownie nie jest. #pieklomezczyzn
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach