Wpis z mikrobloga

  • 531
@lsrrdc c---a prawda, pyta czy zmieniałeś partera seksualnego w ostatnim czasie. Odpowiedź nieruchającego jak i ruchajacego stałą partnerkę jest taka sama, nikt tego nie sprawdza ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
c---a prawda, pyta czy zmieniałeś partera seksualnego w ostatnim czasie


@Emble: no c---a prawda, bo co jeżeli Twój stały partner/partnerka ma romans na boku? ty nie zmieniłeś partnera, ale istnieje ryzyko, którego nie ma u kogoś kto nie współżyje.
  • Odpowiedz
  • 6
@LifeReboot o dziwo krew od ruchających też biorą, to kwestia minimalizacji ryzyka a nie całkowitego usunięcia go.

Przy każdym oddaniu krwi u krwiodawcy wykonuje się rutynowo następujące badania:

stężenie hemoglobiny,
test
  • Odpowiedz
  • 0
@Michael_Jackson_

@Emble: Nikt bezpośrednio o to nie pyta. Wypełnia się ankietę .


Sprawdziłem teraz treść ankiety, w sumie jedyne pytanie jakie tam dotyczy partnera seksualnego to czy chorował on w przeciągu ostatniego pół roku na żółtaczkę. Trochę mało szczegółowo, a pewny jestem że przy ostatniej donacji lekarka się mnie o to pytała.
  • Odpowiedz
@lsrrdc to ja inaczej trochę, mam niski testosteron (36 lvl niestety) i byłem u androloga to żeby może mi TRT przepisał. To oprócz oczywistych objawów typu wieczne zmęczenie, brak nastroju i brak popędu to nasciemnialem, że z partnerką się nie układa i że w seksach gorzej a ja od urodzenia bez baby XD
  • Odpowiedz