Wpis z mikrobloga

#lodz ##!$%@?
Zaczęli remontować jedną z ulic o największym ruchu w godzinach porannych na tydzień przed rozpoczęciem roku szkolnego. Przez całe wakacje, kiedy ruch był mniejszy nikt palcem nie kiwnął, a teraz i tak zakorkowane miasto będzie jeszcze większym gównem do życia. (ʘʘ) Was nie można sądzić, was trzeba leczyć. Chociaż leczenie alkoholowe jednej Pani jak widać niewiele dało i nadal ma pijackie majaki.
JerzyDabczak - #lodz ##!$%@? 
Zaczęli remontować jedną z ulic o największym ruchu w g...

źródło: temp_file5925198965379846462

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JerzyDabczak: mieszkałem rok w trójmieście, większość życia mieszkam w powiatowym. Wiadomo - duże miasto w #!$%@? plusów. Ale te #!$%@? korki to mi się będą śnić jeszcze przez lata. Komfort życia i #!$%@? jest nieporównywalnie większy w zwykłym powiatowym mieście. Mieszkasz na wiosce kilka km od miasta? Dojazd do centrum max 15 min. Jak są godziny szczytu to w skrajnych przypadkach do 20 minut się wydłuży. A w dużym mieście?
  • Odpowiedz
@JerzyDabczak: To samo na Sterlinga - tablice zapowiadające remont straszą od początku roku. Teraz wzięli się za odcinek Północna - Pomorska (nie podając daty ukończenia) a objazd puścili przez Anstadta gdzie jest szkoła i gdzie jest ruch przy okazji spektakli w Teatrze Muzycznym. Mogę się założyć, że odcinek Sterlinga gdzie jest szkoła podstawowa nr 1 zaczną na koniec października i zostawią rozwalone chodniki i zrytą jezdnię przy pierwszych ochłodzeniach.
  • Odpowiedz
@JerzyDabczak: lodz do stan umysłu. Debile ze ZDIT chcieli jeszcze zamknąć skrzyżowanie z Włókniarzy xDDD tylko dzięki temu, że debile projektanci ze ZDIT nie potrafili zaprojektować bezkolizyjnej sygnalizacji w tym miejscu (serio - trzy kolizyjne drogi w jednym cyklu nasze orły z łódzkiego ZDIT stworzyli) to będzie trochę mniej korków, bo wykonawca to wyłapał w 5 minut...
  • Odpowiedz