Wpis z mikrobloga

#lodz #c---------------a
Zaczęli remontować jedną z ulic o największym ruchu w godzinach porannych na tydzień przed rozpoczęciem roku szkolnego. Przez całe wakacje, kiedy ruch był mniejszy nikt palcem nie kiwnął, a teraz i tak zakorkowane miasto będzie jeszcze większym gównem do życia. (ʘʘ) Was nie można sądzić, was trzeba leczyć. Chociaż leczenie alkoholowe jednej Pani jak widać niewiele dało i nadal ma pijackie majaki.
JerzyDabczak - #lodz #c---------------a 
Zaczęli remontować jedną z ulic o największy...

źródło: temp_file5925198965379846462

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@huudyy czyli jak się zacznie największy kocioł bo ludzie zaczną odwozić dzieci do szkół, to tylko przez tydzień będzie trzeba wychodzić do pracy godzinę wcześniej, żeby gdziekolwiek dojechać? Jakby te tylko dwa tygodnie poświęcili na zrobienie w lipcu, to byłbyś mniej uśmiechnięty, czy jak?
  • Odpowiedz
@JerzyDabczak: nie wiem czy zauważyłeś, ale remont na aleksandrowskiej jest prowadzony od 1 lipca, bo torowisko było robione, które robi się zdecydowanie dłużej jak samą ścieralną. Co byś wolał, żeby było rozkopane 1 września - tory, czy asfalt? Bo ja wolę asfalt, bo z MPK skorzysta więcej ludzi ¯\(ツ)/¯ ja wiem, że ciężko jest zaakceptować aktualne rządy w Łodzi, ale już nie czepiajmy się bo trzeba zrobić remont...
  • Odpowiedz
  • 0
@huudyy tak, cały Teofilów i ludzie dojeżdżający z Aleksandrowa i Kanzasu już ustawiają się w kolejce żeby przesiąść się w Solarisa albo tramwaj( ͡º ͜ʖ͡º) więcej uśmiechu bo nie wszyscy to mogą kupić
  • Odpowiedz
  • 0
@huudyy chciałeś powiedzieć "nas nie obchodzą płacze tych, którym udało się opuścić nasz cuchnący k--------k i przeprowadzić się tam gdzie da się spokojnie żyć. My mamy swoje bezpłatne busy do Indesitu" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
którym udało się opuścić nasz cuchnący k--------k i przeprowadzić się tam gdzie da się spokojnie żyć.


@JerzyDabczak: jakie to uczucie musieć wracać do tego k--------a 5 dni w tygodniu na pół dnia - fajnie, co nie?
PS ja mam pracę zdalną mordo :) miłego stania w korkach!
  • Odpowiedz
  • 0
@huudyy ale ty zauważyłeś, że ci się narracja o szukaniu pracy u siebie wyspała i mówisz, za tych, którzy stoją w tych korkach "nas nie obchodzi, że nie można dojechać". Tytuł TYTANA INTELEKTU, wędruje dziś do Hudego! Order wycięty z kartofla prześlemy do paczkomatu. Chyba, że całkiem bazy nie opuszczasz to dopłacisz za kuriera
  • Odpowiedz