Wpis z mikrobloga

#pytanie #narkotykizawszespoko #divyzwykopem #sport #podrozujzwykopem #gielda #ciekawostki
Jaki jest najbardziej szalony lifestyle z jakim się spotkaliście?

Mieszkam na Dominikanie i znam amerykanina pochodzenia dominikańskiego, który jest bardzo zamożny - jego majątek to między milion a dziesięć milionów dolarów, co w tym kraju jest ogromną sumą. Pochodzi z bogatej rodziny i pomnożył swój kapitał. Ma luksusowy apartament z basenem, często zażywa kokainę, pali marihuanę, pije a-----l i spotyka się z kobietami, w tym prostytutkami. Jest moim bliskim znajomym, widziałem go dziesiątki razy i nigdy nie spotkałem go więcej niż dwa razy z tą samą kobietą. Mimo imprezowego trybu życia, dba o kondycję – biega, gra w piłkę, chodzi na siłownię, pływa i zdrowo się odżywia. Ma około 30 lat i wygląda bardzo dobrze.
wielkifanrapu - #pytanie #narkotykizawszespoko #divyzwykopem #sport #podrozujzwykopem...

źródło: 5407446bab743e49cf0609d35ae467dd

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wielkifanrapu: To nie jest szaleństwo, tylko głupota i brak użyteczności dla społeczeństwa. Bardziej szalone jest przejście szlaku św. Jakuba, wyznaczanie szlaków turystycznych w Ugandzie lub bycie mistrzem gry w bierki. Wielkie szaleństwo, że bogaty ćpie i rucha, no wow.
  • Odpowiedz
@wielkifanrapu: Ale czego to ma dowodzić? Gość jest dziany no i fajnie, ale dalej nie jest to coś, z czego można być wyjątkowo dumnym i szczęśliwym. Ludzi bogatych jest wiele, ale mniej takich, którzy rzeczywiście osiągną coś, co można nazwać "szalonym".
  • Odpowiedz
@wielkifanrapu: Mam jednego znajomego co prowadzi podobny tryb życia nie mając pieniędzy ani pracy, ale taki tryb życia prędzej czy później niszczy głowę. Mam też drugiego znajomego który sprzedał wszystko, wyjechał do RPA i sobie teraz wędruje z Afryki do Azji na piechotę.
  • Odpowiedz
@wielkifanrapu: jeżeli za szalony lifestyle uważasz taki, w którym wszystko kręci sie wokół seksu to jest wiele takich osobistości, ja co prawda miałem promil doświadczeń tych plejbojów ale miałem przyjemność obcować z kilkoma brazylijskimi modelkami i nie uważam już takiego stylu życia długoterminowo za szczególnie fascynujący, choć zdecydowanie moim zdaniem warto spróbować.

Z mniej znanych postaci to Ivan Jonak - czeski gangster, chodził na spacery po Pradze z niedźwiedziem i
  • Odpowiedz
@wielkifanrapu znam ludzi którzy zarabiają g---o kasę przy czym nie są z bogatych domów i rozwalają hajs nie mając za grosz oszczędności. Cpaja przy tym twarde n-------i niszcząc szare komórki. To jest jazda bez trzymanki a nie bogów który spadnie na ciepłą poduszeczkę rodziny. Szanuję że tyle wali lasek bo kto by nie chcial
  • Odpowiedz