Wpis z mikrobloga

Problemy z dzietnością, zapaść demograficzną? Mój plan na naprawę tego kryzysu:

- podniesienie cen mieszkań,
- jeszcze surowszy zakaz aborcji,
- jeszcze wyższe koszty życia

Im więcej Polaków harujących za grosze, mieszkających w wynajmowanych, 20-metrowych klitkach, tym więcej dzieci powinno się rodzić!

#polska #nieruchomosci
Maurelius - Problemy z dzietnością, zapaść demograficzną? Mój plan na naprawę tego kr...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 174
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@f9JXBEArQ2H4TKl dekade temu gdybys mi powiedziała że bede przegladał oferty domów za pół bańki to bym sie zwijał ze smiechu, miałem w kieszeniach tylko kapsle oraz bibułki do skrętów a kwota 500tys była rownie nierealna jak wycieczka na Grenlandie, obecnie mam splacone mieszkanie w wojewodzkim i wiem gdzie zapukac aby pracować na Grenlandii ( )
  • Odpowiedz
@Goronco: teraz to w ogole sie nie ruchaja, nie bez powodu gen z nazywa sie samotnym pokoleniem ;) perspektywa wpadki bez mozliwosci wyjscia zdecydowanie nie zacheca do interakcji seksualnych. Btw, te konsekwencje tycza sie tez mezczyzn. No chyba ze jestes typowym rozplodowcem ktory zalewa i ucieka jak dopadna go pierwsze rodzicielskie obowiazki i okazuje sie ze rodzicielstwo wcale nie jest takie kolorowe? :D No i na koniec standardowo, chcesz komukolwiek
Ishtarr - @Goronco: teraz to w ogole sie nie ruchaja, nie bez powodu gen z nazywa sie...

źródło: Zrzut ekranu 2024-08-26 233651

Pobierz
  • Odpowiedz
@Maurelius:
Wygodny styl życia i tyle. Nic więcej.
Ludzie dzisiaj chcą mieć komfort, spokój, czas na realizację swoich pasji, zainteresowań, dobrze zjeść. Oczywiście nieodzowna chęć na seks nie minęła, ale dość skutecznie rozdzielając fiki miki od poczęcia mamy bailando.
  • Odpowiedz
Tak, pozwalajmy kobietom zabijać swoje dzieci - wtedy na pewno dzietność się polepszy xD


@Goronco: Chłopski rozum w tobie silny. Może się polepszyć to oczywiste, ale to trzeba mieć wykształcenie i się zastanowić nad tematem żeby to zrozumieć. A nie rzucać jakieś sarkastyczne populizmy.
  • Odpowiedz
Co ja czytam XD kobiety boją się zachodzić w ciążę, bo nie ma skrobanki na życzenie XD dzietność wcale nie spada przez agresywną feminizację, odchodzenie od modelu tradycyjnej rodziny, drogie mieszkania i dyskryminacje mężczyzny.
Skrobanki nie ma i to dlatego ! XD
  • Odpowiedz
@Venzey: metafizyka powinna dotyczyć każdego ale nikogo innego, chcesz sobie wierzyć że płód jest dzieckiem że ma duszę to Twoja sprawa ale to jest Twoja wiara, zmuszanie innych do tej wiary jest podłe, chyba że nie uznajesz nauki w takim razie oddaj te osiągnięcia cywilizacyjne i żyj w zgodzi ze swoją wiarą
  • Odpowiedz