Wpis z mikrobloga

Chuya to pewnie kogokolwiek obchodzi, ale gruziński Janusz poszedł o krok dalej, i za pozytywną opinię daje 10% zniżki xD biorąc pod uwagę liczbę opinii, polackiemu tucznikowi to odpowiada pomimo tego że standardy obsługi się nie zmieniły xD
Gardzę gastro w tym mieście

#lublin
picasssss1 - Chuya to pewnie kogokolwiek obchodzi, ale gruziński Janusz poszedł o kro...

źródło: IMG_20240826_054040

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@picasssss1: nie znam sprawy, taka ujnia tam? Bo ludzie chodzą. Ostatnio jak kręciłem kółko wokół zalewu to po 14 50% miejsc zajętych było
  • Odpowiedz
@kkaq byłem raz skuszony opiniami - chyba pierwszy raz zostawiłem praktycznie całe zamówienie, bo nie dało się go zjeść, więcej nie wrócę.
W tych klimatach polecam Jazzve - za każdym razem równie smaczne i z dużo lepszym stosunkiem cena / ilość
  • Odpowiedz
@picasssss1: byłem tam dwa razy, raz jeszcze w tym starym lokalu i raz w nowym. Za każdym razem jadłem co innego, za każdym razem było wręcz niesmaczne. Nie wiem komu to smakuje, byliśmy z kilkoma osobami i każdy takie samo zdanie. Ciekaw jestem jeszcze tych ich pierożków i to będzie za pewne trzeci i ostatni raz w tym miejscu.
  • Odpowiedz