Wpis z mikrobloga

Gra #legia wygląda fatalnie. Na tym etapie oczekiwałbym od Feio czegoś więcej. Oczywiście wielkim plusem jest ciągnięcie pucharów i czubek ligi. Na plus jest uratowanie formy kilku piłkarzy, słabe jest jednak to jak długo trwa wdrożenie nowych piłkarzy do składu.

Jeśli ktoś chce serio kupić Guala i Kramera to sprzedawać. Może jeszcze uda się ściągnąć kogoś sensownego na tę pozycję.

#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marcelus: Feio jest jednowymiarowy (póki co). Aczkolwiek kadra jest tak zmontowana, że ja tu nie widzę potencjału do ataku pozycyjnego. Masz prawie samych biegaczy i mimo tych wylewów Guala i Kramera to najbardziej leży środek pola
  • Odpowiedz
@marcelus: Z Feio to ja mam problem, z jednej strony dowozi jeśli chodzi o punkty w lidze ( 2kt na tym etapie rozgrywek, to żadna jeszcze poważna strata ), awans do LKE, widać iż mu zależy, ale z drugiej strony, Legia męczarnie gra od kilku spotkań ( co kłóci się z ofensywnym podejściem, które mówił ). No nie wiem, to takie trudne do oceny.
  • Odpowiedz
  • 0
@Emcis8 myślę że to się trochę samo rozwiąże wraz z powrotem Elitima i wkomponowaniem Oyedele. Ten drugi nie może być gorszy od Goncalvesa. O jego ściągnięcie nie sposób Feio, którego wtedy w klubie nie było.
  • Odpowiedz
@marcelus: nie podzielam tego optymizmu środowiska co do Oyedele. Widziałem go w młodzieżówce i nie wyróżniał się jakoś bardzo, ale no obym się mylił i żeby to nie był drugi Kwietniewski
  • Odpowiedz