Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@orkako:

przekazując Rosji swoje czołgi

Wielkie mocarstwo XD dej,dej,dej

Kazachstan się jednak obawia zachodnich sankcji

Jak można się obawiać sankcji, które według onuc nie działają.
  • Odpowiedz
Świeżutka informacja: Rosja naciska na Kazachstan


@orkako: a Kazachstan wie, że może być kolejny po Ukrainie, bo też ma na swoim terytorium rdzenne rosyjskie tereny i ma to w dupie :-)
  • Odpowiedz
@orkako ja p------ę ziomek używaj słownika jak chcesz się wypowiadać publicznie w formie tekstowej xD ‚dłóg’? ‚Lazaxstan’? Czytasz chociaż to co napiszesz przed wysłaniem? Posiadają 1350 maszyn z czego 3000 sprawnych? No to może kalkulator do tego słownika? :D
  • Odpowiedz
@orkako: kazachstan, który ma 300 czołgów, odda rosji 3000 ze swoich 1350 czołgów.
Albo czelabiński samogon już wyprostował ostatnie zwoje szojgu, albo faktycznie anałoga w mirie niet.
  • Odpowiedz
@258esdg @Hilalum te 3000 jest całkowicie realne tylko że sprawnych faktycznie pewnie jest 300, a reszta stoi nieruszana w magazynach od upadku sojuza

Według dokumentów Traktatu CFE do 1991 roku do kazachskiej SRR przewieziono 2680 czołgów T-64 i T-72 z rozwiązanych zachodnich grup sił Armii Radzieckiej>
  • Odpowiedz
  • 1
@bombastick:

z czego 3000 jest sprawnych.


Wskoczyło mi jedno zero za dużo
@eklektyczny Słyszę to codziennie. Jak pisze na telefonie to po za moimi błędami dochodzi jeszcze mnóstwo błędów robionych przez autokorektę, która poprawnie napisane słowa, zmienia sobie na niepoprawnie napisane. Tak...w samsungu to ty jesteś
  • Odpowiedz