Wpis z mikrobloga

Ankieta czy ty też nie możesz się doczekać kolejnego semestru #studia #matematyka. 3 miesiące przerwy to zdecydowanie za długo. Oczywiście przez wakacje przerabiam trochę zagadnień z podręczników Kostrikina ale to nie to samo co rozwiązywanie zadań na ćwiczeniach.
#studbaza

Też chciałbyś już zacząć semestr?

  • Tak 43.6% (17)
  • Nie 56.4% (22)

Oddanych głosów: 39

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@_Beskid_: Ja się cieszę, że już kończę pisać magisterkę, niedługo obrona i mam to już za sobą. Ogrom poświęconego czasu na same studia, nad magisterką siedziałem kilka bitych tygodni
  • Odpowiedz
czy ty też nie możesz się doczekać kolejnego semestru


@_Beskid_: Zalozylem, ze w tym pytaniu wyrazasz niecierpliwosc w zwiazku z brakiem zajec z matematyki, wiec dalem ci link do przykladowych wykladow, sugerujac, ze nie trzeba czekac na rozpoczecie semestru, zeby zaczac sie uczyc. Jesli intencja tej wypowiedzi byla inna, to faktyccznie nie do konca zrozumialem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja się cieszę, że już kończę pisać magisterkę, niedługo obrona i mam to już za sobą. Ogrom poświęconego czasu na same studia, nad magisterką siedziałem kilka bitych tygodni


@dexterpol: co planujesz dalej?
  • Odpowiedz
  • 0
@Kresse: dziękuję oczywiście natomiast napisałem pod pytaniem ze chodzi o tęsknotę za rozwiązywaniem zadań na ćwiczeniach, ale tak czy owak dzięki za film i pozdrawiam
  • Odpowiedz