Wpis z mikrobloga

@nejtan: piona! Czekam na jakieś fajne filmiki z tego regionu. Mam nadzieję, że główna małpa niebawem zdechnie i nasi wschodni sąsiedzi zaznają spokoju.
  • Odpowiedz
@PP20: na uj Ci te przeprosiny? z resztą przepraszali, no ale nawet jak Ci sam Zełeński osobiście przyjedzie pod chatę i padnie Ci na kolana to po takim przepraszam już powiesz, że jest wszystko OK?

chyba chodzi o ekshumacje, pochówek, upamiętnienie a nie "przepraszam" i pora na CSa
  • Odpowiedz
@nejtan: Elo mordo, jeśli już jest okazja zadać Ci pytanie to dlaczego akurat ten content ze swojego yt promujesz na wypoku, nie zauważyłem, żebyś wcześniej to robił. Domyślam się, że przez boty i trolle ten temat ciągle jest tutaj grzany, bardziej niż gdzie indziej, więc pewnie chodzi o to żeby trochę podbić statystyki ale jestem ciekawy Twojej perspektywy.

Po drugie jaką masz opinie o PL po tylu latach w stanach
  • Odpowiedz
  • 5
Nie promuje tu mordo kontentu bo vlogi to wyjdą za jakiś czas dopiero, a przy okazji wyjazdu zacząłem zaglądać na tag Ukrainy i zobaczyłem, że dużo info dziś o Pokrowsku wyskoczyło a że tam dziś byłem to postanowaiłem napisać, taki trochę spontan
  • Odpowiedz
  • 1
@empty11: na 2 no to przeskok na każdym poziomie jest wyraźnie zauważalny. Polska mi się bardzo podoba chociaż obawiam się, że swój prime już mieliśmy i jako klasa średnia będzie już tylko gorzej ale to na całym zachodnim świecie widać ten trend.
  • Odpowiedz