Wpis z mikrobloga

Wystawiłem na OLX telewizor za darmo. Stary trup marki LG, jedno HDMI, analogowa głowica, zniszczony pilot. Odbiór osobisty, albo dowóz w granicach miasta za 30 złotych/flaszkę/cokolwiek. W ogłoszeniu wyraźnie napisane, że nie odpisuję na SMS i na wiadomości OLX. Tylko telefon.

W ciągu godziny odebrałem 9 telefonów, pierwszy po 2 minutach od wstawienia ogłoszenia:

Telefon pierwszy: Czy pan wyśle?

Telefon drugi: A czy pan podwiezie do Pabianic?

Telefon trzeci: A czy aktualne? Czy odbiera naziemną?

Telefon czwarty: A czy nie jest wypalony?

I tak dalej… Ale takiej uczty SMS-owej nie dało się nie wstawić na Wykop. Zapraszam do krainy MOPS-u i papierosów. Nie zabraknie również bezbłędnej polszczyzny i zdolności negocjacji rodem z najlepszych sal sądowych. Przed państwem – Katarzyna.

#madki #olx #patologiazewsi #patologiazmiasta #oddamzadarmo
PAST - Wystawiłem na OLX telewizor za darmo. Stary trup marki LG, jedno HDMI, analogo...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem co jest gorsze - wersja, w której OP jest debilem i pisał sam ze sobą, czy ta w której ta rozmowa jest autentyczna i OP jest debilem marnującym tyle czasu.

Fejur, na dodatek śmieszny jak kabaret koń.
  • Odpowiedz
@PAST: Mam wrażenie że ci co piszą by coś odebrać za darmo robią specjalnie takie błędy tak samo ukraiński akcent w wyjebce na blik.
Od razu wiedza że jak ktoś kontynuje rozmowę to jest podatny na takie akcje.
  • Odpowiedz
@PAST: Kolego, że chciało Ci się w to brnąć i czytać jak ta kobieta Ciebie obraża> Przecież to aż w oczy szczypie, dramat z tego oddania wyszedł.
  • Odpowiedz
  • 67
@Zly_On

@PAST: ze wszystkich historii które się nie wydarzyły, ta nie wydarzyła się najbardziej


Wątpię. Treść tych smsów jest trudna
  • Odpowiedz
@Zly_On: widocznie jeszcze nic za darmo na olxie nie wystawiałeś... ludzie takie rzeczy potrafią pisać w ogłoszeniach dywanu, łóżka, jakichś starych mebli kuchennych czy pralek prl a co dopiero TELEWIZORA działąjącego.
  • Odpowiedz
@PAST: pierwsza zasada wystawiania starego sprzętu to dawać cenę 100zl. Sprzedawałem stare telewizory, pralki rodzinie i zawsze przy takiej cenie ktoś brał z pocalowaniem ręki i z własnym transportem. Jeszcze była kasa na jakiś obiadek.
Za takie pieniądze na działkę, do garażu ludzie biorą i ładnie podziękują za pomoc.
  • Odpowiedz