Wpis z mikrobloga

#pomoc #lightroom #fotografia #informatyka #programowanie #komputery

Mirki pomocy bo już mnie #!$%@? strzela.Moja małżonka jest fotografem i wszystkie zdjęcia obrabia/przetrzymuje na wspólnym komputerze, sytuacja wygląda tak że zdjęcia przetrzymuje na dysku D czyli spoko ale ciągle zapełnia się dysk C jakimś gównem.Co włączy lightroom lub Photoshopa to z 10 g wolnego na dysku robi się 5 i tak w kółko.
Dajcie jakieś rady jak to porządnie ustawić, bo #!$%@? człowieka bierze

Wydaje mi się że oba programy są zainstalowane na dysku D ale nadal coś nadpisuje na systemie …
poborski28151691 - #pomoc #lightroom #fotografia #informatyka #programowanie #kompute...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100GB dysk SSD na system w 2024 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Hellicon: 100Gb to już za mało? kiedy granica 40GB została złamana i dlaczego nikt nie podniósł głosu w tej sprawie że człowiek okradany jest z własnego miejsca? ( ͡° ͜ʖ ͡°) zapewne leniwi devsi z mikrosoftu wpychają gówno framwerowki bo sie pisac nie chce i nie sprzątają
  • Odpowiedz
@poborski28151691 lightroom kopiuje pliki do folderu moje dokumenty. Każdy katalog ma swój profil i tam siedzą takie same pliki jak źródłowe żeby szybciej można było wrócić do poprzednich edycji.
Czyli kopiujesz pliki z karty SD na D, a lightroom w czasie importowania plików kopiuje wszystko na C do moich dokumentów.

Mi lightroom zrobił katolog na 300 gb xD
  • Odpowiedz