Wpis z mikrobloga

i ktokolwiek lyka że policja nic nie robi za atak bronia biala?

niby policja nie widzi problemu, no na pewno xD


@imargam_2137: @cybulion: przecież w PL atak maczetą czy siekierą kwalifikują jako pobicie xD
17-letniemu Ukraińcowi na krakowskim Zakrzówku rozpłatali głowę i odcięli palec maczetą i mają zarzut o pobicie. W tym gównokraju można dosłownie ściąć komuś głowę mieczem samurajskim i to będzie pobicie ze skutkiem śmiertelnym xDDDDD
  • Odpowiedz
@cybulion: Chłopie, żyjemy w kraju w którym komendant główny strzela granatnikiem na komendzie i nie ponosi za to konsekwencji, bogaty typ zapieprza na autostradzie 3 paki przez co cała rodzina ginie w płomieniach, a policja nie powiązuje tych dwóch zdarzeń dzięki czemu ten gość ma czas uciec sobie spokojnie za granice w między czasie szuka jeszcze kolejnego sportowego auta do zapieprzania.
Także w tym kraju jest wszystko możliwe.
  • Odpowiedz
@cybulion gdzie ja napisałem, że w to wierzę? Wyobraź sobie, że żyjesz w innym kraju i słyszysz, że w kraju w środkowej Europie dzieją się takie sytuacje jakie wymieniłem, uwierzyłbyś? Samo życie xD
  • Odpowiedz
@cybulion: A co ma policja zrobić? xD Oficjalnie prowadzą śledztwo, a nieoficjalnie się #!$%@?ą żeby za miesiąc wysłać pisemko o umorzeniu przez niemożność wykrycia sprawców przestępstwa.
Zresztą nie ma się co dziwić bo Mielno zawsze kojarzyło się z patolą, grubymi imprezami z dragami i alko, ruchaniem się, rzyganiem i sraczką po lokalnych fastfoodach. Tam pewnie policja dostaje pełno zgłoszeń, bo jest pełno awantur, a kto by się przejmował jakimś starym
  • Odpowiedz
@cybulion

@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU i ktokolwiek lyka że policja nic nie robi za atak bronia biala? XD typ kłamie, zreszta jak zwykle


Nie żebym był uważał tego gościa za wiarygodnego, bo nigdy go nie oglądałem i mam go gdzieś, ale typie - żyjesz w kraju, gdzie psy puściły wolno oczywistego sprawcę wypadku, w którym zginęły 3 osoby, a prokurator pogłaskał ich po głowie i umorzył wobec nich postępowanie xD. Żyjesz w kraju,
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: ja pierdzielę. Wiedziałem, że tak będzie. Najpierw krzyku jak to imigranty zaatakowały a potem jak coś to wykręcanie, że policja nic nie zrobi albo panie, to trzeba na posterunek iść itp. Pewnie wdał się w bijatykę nie wiadomo z kim i teraz siedzi cicho bo za sam udział w bójce można dostać wyrok. Nie pasuje nic a nic do narracji jak to spokojnie sobie szedł i nagle przyszli i
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: jeszcze temat dotyczy inzynierów od kebaba, którzy i tak pewnie siedza tu na czarno i mozliwe, ze juz zwiali za granice. Komu by sie chcialo ich szukac...ot Mielno awantura po pijaku, codziennośc w tym miejscu ¯\(ツ)/¯
Jeszcze jakby pobili tak kobietę czy osobopostać LGBT, że mainstreamowe media zrobiłyby afere to sprawa nabrałaby toku.
Oficjalnie postepowanie sie toczy, czekaja na nagrania z monitoringów, nim w ogole ktos sie przejdzie po
  • Odpowiedz
  • 0
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU:
"ok za dużo nie ma szczegółów wracaliśmy z bratem z klubu ‚bajka’ do hotelu w mielnie 500 m do przejścia może na deptaku zaczepili nas z jakiegoś lokalu 2 polki i jakieś Bangladesze czy coś takiego nim się obróciłem dostałem maczeta w głowę więcej nie pamiętam"

https://www.youtube.com/channel/UC0VR1cJhrxiiSkAeWwJEz4Q/community?lc=UgzkXfPpoMFrxZIFPAR4AaABAg.A7UDGG5PZYHA7UEYHmLBGR&lb=UgkxoWJKe9FJc3AJYjGn-SX6g-vYQ0vUmwFx
  • Odpowiedz