Wpis z mikrobloga

@Gymski: Dlatego olałem biedrę już dawno temu jak była ta słynna bitwa bo wtedy dostawałem 0,5 metra, ale widzę, że im srogo #!$%@?ło bo teraz reklamy walą... ciekawe jak tam #!$%@? ekologia XD.
  • Odpowiedz
@Babell Ja ostatnio dostałem paragon za zrobienie przeglądu na stacji diagnostycznej, zostawiłem go sobie tak z głupia, po 2 tygodniach napisy zniknęły XD Normalnie biały się zrobił. Weź tu coś kup i licz na gwarancję jak nie zrobisz zdjęcia albo nie dostaniesz faktury na maila...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@bosman1705 2k włożyłem. Więcej nie będę. Musiałem zrobić amory przód, chłodnice klimy i parę #!$%@?. To jest moje drugie auto, wozi mnie tylko do roboty i tyle
  • Odpowiedz
Dobrze, że mamy korki przytwierdzone do butelek i papierowe słomki, bo inaczej mogłaby się nam planeta spalić, a tak to mamy zapas, który można wykorzystać na drukowanie kilometrowych paragonów.
  • Odpowiedz
rotip - włączyć w apce e-paragon, to powinno pomóc.


@Filipiak20: Nie pomaga - dzisiaj byłem XD włączony eparagon a z żoną się dziwimy, że drukuje pół metra syfu, by po chwili zakomunikować, że paragon elektroniczny został przesłany XD absurd
  • Odpowiedz