Wpis z mikrobloga

@Gymski Dodatkowo ten papier jest problematyczny przy segregacji bo nie nadaje się do przetworzenia na makulaturę


@kikiton dodatkowo ten papier jest po prostu trujący bo zawiera bisfenol
  • Odpowiedz
@Gymski: powinni karać sklepy za generowanie takich śmieci i niszczenie lasów za coś takiego. Dziwne, że ekolodzy nie biją na alarm w tym temacie.
Ostatnio chciałem też poruszyć ten temat, bo na lokalnej grupce też był podobny temat. Bardzo nie ekologiczne.
  • Odpowiedz
@Gymski @tuberculosisis weźcie mi wytłumaczcie po co wy tam chodzicie? Jak prostemu chłopu z pola. Kolejki, że ja j---e, cenowki na półce to matematyka wyższa i przy okazji jakieś kalambury, syf, z------e przejścia paletami i metrowe paragony.
Wy to robicie dla plusów? Jesteście masochistami? Czy o chvj chodzi? Przecież niemal codziennie są jakieś zdjęcia na wykopie z biedronki.
  • Odpowiedz
@Gymski ostatnio jak kasjerki wyły, że po 3 klientach muszą rolki wymieniać z tym papierem paragonowym xD
Ja chciałbym poznać tych debili co pracują w marketingu biedronki.
W ogóle ja nie wiem jak oni funkcjonują - zakupów nie robią w tym syfie czy jak?
  • Odpowiedz
@krowi_placek: dokłądnie to samo, zakupy na 50 a paragon to mi się do podłogi ciagnął, babka obok wzywała pomoc bo myślała, że się kasa zacięła... No ich do reszty p----------o w tej biedronce
  • Odpowiedz
@Gymski dziś brałem dosłownie 2 rzeczy i zazwyczaj biorę paragon, ale jak to zobaczyłem to po prostu wyszedłem i do wyjścia słyszałem jak drukarka z--------a XD
  • Odpowiedz