Wpis z mikrobloga

@budyniowy_hatifnat: Wszystko jest względne. Widziałem Prace inżynierskie lepiej napisane od doktoratów, nawet więcej wnoszące do nauki. Osobiście, jakby jakiś student przyniósłby prace inżynierską, mającą formę takiej szmaty, to by poleciał przez okno, a za nim jego praca.
@an-drzej Dla mnie najlepsze było podsumowanie, w którym stwierdzono, że przytoczone analizy nic nie wnoszą do nauki. Zabrakło jedynie zdania, że robota nie miała sensu ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@ToksycznyArek: ja znam pracę doktorską, która ma 5 stron, ale rozwiązywała pewien nierozwiązany problem. A u Mentzena 5 stron (albo i więcej) to było wynajdowanie koła na nowo - rozpisywanie krok po kroku znanych modeli, tak jakby Mentzen je wymyślił.
  • Odpowiedz
@ToksycznyArek: @budyniowy_hatifnat Zawsze beczka z potężnego dorobku naukowego doktora z TRZEMA cytowaniami. Oprócz tego ma jeszcze z dwie publikacje bez cytowań, też z tych lat i na tym się jego wkład w ekonomię kończy. A w Polsce żyje całkiem sporo ludzi, którzy bez szydery uważają go za wybitnego ekonomistę, któremu powinniśmy powierzyć z tego powodu państwo xd

wstanczyk - @ToksycznyArek: @budyniowy_hatifnat Zawsze beczka z potężnego dorobku nau...

źródło: Zrzut ekranu z 2024-08-23 10-18-47

Pobierz
  • Odpowiedz