Wpis z mikrobloga

Do wszystkich debili jeżdżących głośno w okolicach wrocławskiego rynku: ŻEBY WAM SUTRYK STREFĘ CZYSTEGO TRANSPORTU OTWORZYŁ!! Spokojnie zjeść z kobitą kolacji się w ogródku nie da. A dla ludzi co potrafią jeździć normalnie - tak trzymać, pozdro i z fartem!
#zalesie #wroclaw
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Darth_Gohan: a i ktoś kto zainstaluje wydech za 5 cyfrowa kwotę raczej nie zrobi tego do wulgarnego pierdzika. Jak z każdą upierdliwoscia problem tworzą debile, a nie narzędzia
  • Odpowiedz
@JackStump: to nie dotyczy tylko Wrocławia, Olsztyn to samo, Lublin to samo, w całej Polsce zrobiła się moda "im głośniej tym lepiej"

Ja uważam że rozwiązanie jest jedno - musi być przekroczona masa krytyczna. Musi być ich w końcu tak dużo aż hałas #!$%@? odpowiednio dużo osób.

Na koniec zacytuję (nie pamiętam którą część) American Pie:

Lew z małym przyrodzeniem głośno ryczeć musi.
  • Odpowiedz
@JackStump: mnie denerwuje celowość takiego pierdzenia wydechem, który taki jest w oryginalne, no bo co zawinił taki gościu chcąc kupić sobie sportowy samochód, a wydech strzela powyżej 4k obrotów. Ale czy naprawdę w nocy trzeba gazować w opór co by było słychać popsy w trybie sportowym? Nie można zmieniać biegów jak człowiek?

A tych wszystkich od przeróbek to oczywiście bym karał i skierował do ASO do roboty na oryginał
  • Odpowiedz
@JackStump: Nie ma nic gorszego niż to pierdzenie, coś m się wydaje że właściciele tych głośnych aut mają małe tutki ( ͡° ͜ʖ ͡°) im głośniejsze auto, tym mniejsza tutka.
  • Odpowiedz
Przecież głośny samochód będzie mógł bez problemu wjechać do SCT. A jak jest sprytny to nawet się będzie śmiał na policyjnej kontroli hałasu.
  • Odpowiedz
@JackStump: samochodziarze to jeszcze nic, nie ważne jaka pora dnia czy nocy a jakies #!$%@? na jakiś motorkach musza pokazac ze potrafią ze świateł najgłosniej wystartować. dramat.
  • Odpowiedz
  • 0
@Darth_Gohan ja mam wrażenie, że teraz to jest plaga popsów. Kiedyś żeby mieć popsy musiałeś zmienić wydech,wrzucić ostry wałek i wystroić odpowiednio. A teraz wgrywają to do byle gówna i wystarczy przycisk przytrzymać żeby #!$%@?ło jak głupie
  • Odpowiedz
  • 0
@Darth_Gohan

czekam kiedy w końcu zabiorą się za ten temat i zaczną robić kontrolę głośności.


Cały czas robią I zabierają dowody ale nic to nie zmienia. U mnie w lokalnych mediach dość regularnie wzucaja info o akcji stop drift, gdzie skupiają się na nocnych wyczynach i wymieniają ile osób dostało mandat ile straciło dowod za co itd. W tym sa i kontrolę głośności wydechu i zawsze znaczny procent utraconych dowodów jest
  • Odpowiedz