Wpis z mikrobloga

Wiele osób pyta KIM JEST ten użytkownik który tak nienawistne i prostackie komentarze wrzuca na tagi #ukraina #wojna #rosja

Krótka historia:
1. Gość wrzuca zdjęcia ukraińskich aut za 150-200kc
2. Wykop śmieje się z jego zawiści.
3. Gość twierdzi że JAK NAM POKAŻE CZYM JEZDZI TO SIĘ ZESRAMY
4. Gość wrzuca zdjęcie i film swojego audi, bo „nie zazdrości Ukraińcom, sam ma”
5. Bazujac na filmie odkrywam, że auto to ściągany z USA ulep (zegary)
6. Bazując na filmie inny użytkownik odkrywa, że auto jest zagazowane
7. Klęską mitu „ja kase mam i nie zazdroszczę”
8. #bekazpodludzi #bekazruskichtrolli #russiahateclub
Grzesiok - Wiele osób pyta KIM JEST ten użytkownik który tak nienawistne i prostackie...

źródło: IMG_1429

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

6. Bazując na filmie inny użytkownik odkrywa, że auto jest zagazowane


@Grzesiok: a to ze auto ma LPG, to jakaś ujma, jak dla mnie to czysta ekonomia, a zaoszczędzone pieniądze można wydać na przyjemniejsze rzeczy niż paliwo.
  • Odpowiedz
@Grzesiok: stawiam, że mimo że ma 'jakiegoś ulepa ze Stanów' i do tego zagazowanego, to i tak ma droższe auto od Ciebie i całych Twoich życiowo zgromadzonych oszczędności. UWAGA - też mam auto ściągane ze Stanów. Co w tym złego?
  • Odpowiedz
  • 20
@arais_siara: oczywiście że nic złego ale nie pozuj wtedy na Rockefellera ( ͡ ͜ʖ ͡)

@bil0nekcs Stawiaj dalej.
Nic złego nie ma w aucie z USA. Świadczy to tylko o tym że kupujesz samochód na który w normalnych warunkach cię nie stać. I pakujesz się w coś co w cywilizowanym świecie nadaje się na części (nie liczę tutaj modeli dedykowanych na rynek amerykański czy
  • Odpowiedz
@Grzesiok: chama na chwilę od pługa oderwać i już leci buraczyć xD
Trudno uwierzyć, ze ten gość jest naprawdę, bo centralnie odhacza KAŻDY negatywny stereotyp o Polaku jaki można mieć.
  • Odpowiedz
@KarmelkowyZubr: na wozach ciągniętych przez bydło. Żeby Polaków nie drażnić. Ciekawe czy by Polacy zostawiali swoje G klasy i Maserati bo trzeba uciekać do Niemiec XD
  • Odpowiedz
  • 1
@Grzesiok: oho. Odpowiedział mi jakimś postem obnażającym jego problemy w czytaniu ze zrozumieniem. Chociaż ja mu plusiki dam, bo reszta wykopu jego bełkot olała ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz