Wpis z mikrobloga

@BornToDie69: @Ralphs mikser dźwięku nie zapisuje poziomu głośności, ogólnie ustawienia dźwięku są trochę upośledzone, ponadto nie ma windows media playera, i chyba też nie ma podstawowego painta, powiecie że to jakieś głupoty i kto w ogóle tego używa, powiem że ja, dlamnie to wystarczyło żeby wrócić do w10
  • Odpowiedz
  • 0
@kacappylon u mnie mikser dźwięku zapisuje poziom głośności, ale i tak mi to rybka, bo korzystam z vb-audio ze względu na kable wirtualne. Najlepszy media player to ten oldschoolowy dołączony do k-lite codecs, które i tak warto mieć, żeby była pewność, że każdy plik wideo ruszy. Z tym paintem to mnie #!$%@?łeś, ale jesteś w błędzie, bo jest. A nawet jeśli jakimś cudem nie znalazł się na Twojej wersji jedenastki po
  • Odpowiedz
@kacappylon Jest zwykły Paint i Paint3D, U mnie mikser zapisuje głośności. Jest OdtwarzaczMultimedialny a po zainstalowaniu VLC masz Windows Media player legacy. Może miałeś jedna z pierwszych wersji 11? Oni na prawdę dużo dodali po czasie.

Rzeczy które używam w W11 a które w 10 nie było albo były upośledzone:
Narzędzie wycinania, wbudowane nagrywanie ekranu, TwójTelefon, Widgety,
  • Odpowiedz
@Ralphs: z paintem jest taki problem że go nie potrzebnie 'usprawniali', po co mi paint? czasami trzeba coś przyciąć lub zaznaczyć albo coś bardzo prosto przerobić, takie głupoty, paint w10 się chyba w ogóle nie zmienił od czasów w7 i nie wiem po co go zmieniali w w11. A co do media playerów, to tak zgadzam się że można używać k-lite albo vlc ale oczekuje że będzie jakiś wbudowany odtwarzacz,
  • Odpowiedz