Wpis z mikrobloga

Zdradzę wam sekret, że mogłem wystąpić w next edycji, ale w porę oprzytomniałem. XD

Zdałem sobie sprawę podczas ostatnich wydarzeń w moim życiu, że drastycznie spadła moja umiejętność przebywania z debilami, kiedyś umiałem lepiej krakać jak wrony, teraz szybko mógłbym o-----ć Giovanniego, a po co tam lecieć na dwa dni. XD

#hotelparadise
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@Lolek1011 Jakbym już miał jechać to się bawić, grać i korzystać, bo za to lubię ten program i w robieniu contentu myślę, ze byłbym dobry, ale jak pisałem, jednak nie dałbym rady żeby tam komuś porządnie nie wygarnąć np. i z pewnością nie byłaby to jedna osoba. To kiepska strategia.

Zresztą też pisałem już kiedyś, że nie chce być influ, w dodatku trzeciej kategorii (choć ma to swoje plusy bo ludzie
  • Odpowiedz
A ja mam takie pytanie, bo przyznam bez bicia, że nie byliśmy na bieżąco w poprzednim sezonie i dopiero nadrabiamy zaległości 🫣 czy Michał był wykopkiem? Jego pytania do wyroczni o swoją zajebistosc są dosyć memiczne
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@wszystkienickijuzzajete Miałem na myśli 10 właśnie. ;)

9 już była nakręcona wtedy. Pierwszy odcinek tej edycji tylko mnie utwierdził, że miałem rację, bo komentuję na głos jak oglądam i czesto są to nieprzychylne komentarze, czyjegoś wyglądu bym nie komentował negatywnie (nawet na setkach), ale zachowanie jak najbardziej. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz