Wpis z mikrobloga

  • 0
@Rimbolo: nie no ale mas diagnoze na to wszystko czy se po prostu objawy z neta porównujesz? Równie dobrze możesz mieć schizofrenię i też będziesz miały objawy podobne do tych trzech co wymieniłeś
  • Odpowiedz
@WosebaTaKawa: Autyzm i OCD występują ze sobą bardzo często, a osobowość unikajaca nabyłem przez to, że byłem dręczony przez normikow. Zresztą ja nawet kategorie E mam, myślise że bez powodu się jej nie dostaje
  • Odpowiedz
@WosebaTaKawa: Zdiagnozowany to mam autyzm i OCD, a osobowość unikająca to moje bardzo solidne podejrzenie. I tak w Polsce nikt tego nie ma ochoty diagnozować i wpisują fobię spoleczną, ale dosłownie we wszystkim mam cechy zgodne z osobowością unikająca
  • Odpowiedz
  • 0
@Rimbolo: pracujesz? Nie mów tak hop z tą osobowością unikającą bo jeszcze 5 lat temu ja też nie mogłem wyjść na miasto bo się telepałem jak jakiś ćpun, zapominałem kroków i jak się oddycha w panice. Samo dojście do sklepu a co dopiero kupienie czegoś było problemem. Ludzi i ich wzroku unikałem jak ognia od zawsze przez ataki paniki ale sporo się pozmieniało odkąd leczyłem się benzo i miałem częste(ale
  • Odpowiedz