Wpis z mikrobloga

  • 2
@karmelkowa jest to traktowane jako pewnego rodzaju śmieszek no bo wiadomo, że to tylko serial i aktor jadł normalnie przez co nie chudł ale całkiem serio w serialu jest to wyjaśnione.

Akcja jego wątku to są nieco ponad 3 miesiące. Na wyspie polowali więc nigdy głodem nie przymierali a na początku 2 sezonu znalazł zapasy które ukrył w lesie i podjadał i to w sporych ilościach.
  • Odpowiedz
@Vizley: pierwsze 3 sezony ujdą, a potem to kaszana totalna i widać że nie mieli w ogóle pomysłu na fabułę, to nauczka dla twórców żeby nie ciągnąć serialu na siłę
  • Odpowiedz
@Vizley: Fajnie zawiązane tajemnice, szkoda tylko, że ostatecznie wyszło, że twórcy sami nie mieli pomysłu jak to zebrać w jakąś sensowną całość, bo za tymi tajemnicami nie stała żadna głębsza koncepcja. Strasznie się zawiodłem na tym serialu.
  • Odpowiedz
@KingaM: To zależy co kto lubi. Siłą napędową tego serialu była tajemnica, nie każdego musi to kręcić.
Doszły jeszcze wątki ala SF, to mnie jeszcze bardziej wciągnęło, jak podróże w czasie, jakieś badania, magnetyczne płoty, czarny dym, dziwne rzeczy. Dodać do tego jeszcze bycie nastolatkiem, no to idealny. Jeszcze fora wtedy żyły i dużo ludzi miało dużo rozkminek i przerwach między sezonami czy w dyskusjach po odcinkach rozległe dyskusje na
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@Vizley kiedyś wydawało mi się, że to tacy dorośli ludzie (np. ten lekarz).

A to są takie chłopaczki.
  • Odpowiedz