Wpis z mikrobloga

@S-Type zawsze jak czytam ten tekst "że wszyscy zginęli na początku" to mam nadzieję że to trolling ale tak dużo ludzi tak pisze, że serio mam wrażenie że tak ktoś zrozumiał zakończenie, co oczywiście jest błędne.
  • Odpowiedz
  • 1
@Medonix Jaka jest właściwa wersja wydarzeń? Pytam serio, bez złośliwości, bo minęło już sporo lat od premiery tego serialu, a ostatniego sezonu nie oglądałem w całości, tylko przeczytałem spoilery w internecie.
  • Odpowiedz
@Vizley przehajpowana kupa, pomysł na robinsona Crusoe w multiplayerze wspaniały ale wykonanie słabe bardzo, jakieś stacje numeryczne na kiju, nonsens, już wyprawa Robinson tvnowska lepsza była bo prawdziwa w sensie prawdziwe zadania im dawali a tak to ilość fikcji jak na serial przesadzona mocno, koncept max na 8 odcinków a nie na x sezonów, wyczerpujący podobna tematykę film o gościu z piłką willsonem robi to lepiej w czasie jednego odcinka
  • Odpowiedz
@S-Type @mecenassrenas @Mentis_capta znaczy no wątków jest sporo w serialu i głupio ograniczać się tylko do jednego. Ale jezeli chodzi tylko o wyspę to była ona niezwykła miała właściwości leczące i kilka innych miedzy innymi podróże w czasie. Dlatego wiele osób chciało ją (odkryć/zbadać/ukryć). Była też więzieniem dla "zła" które chciało ogarnąć świat.

Zarządzał nią gość o trochę boskich mocach który spodziewając się swojej śmierci pośród rozbitków sprowadził kandydatów
  • Odpowiedz
@KingaM przecież cruso i castaway to są seriale typowo surviwalowe. Lost to jest bardziej jak tajemnicza wyspa Juliusza Verna.

To tak jakby iśc na marvela i narzekać, że za dużo fikcji. Albo się lubi takie coś albo nie i tyle.
  • Odpowiedz
@Vizley: do dziś nie zapomnę jak jedyny kolega który ogarniał internet wtedy mi zaspojlerował że na końcu sezonu znajdą bunkier w którym siedzi chłop i musi wpisywać do komputerka jakieś liczby co godzinę bo inaczej będzie koniec świata - no za uja mu nie uwierzyłem, myślałem że mnie trolluje, a okazało się że mówi prawdę xD
  • Odpowiedz