Wpis z mikrobloga

Halo dzień dobry @Moderacja czy na podżegnanie do popełnienia przestępstwa i łamanie regulaminu #wykop są jakieś paragrafy? #pdk

@Spuchaczu

Najwięksi krzykacze tagowi @robertkk @Grzesiok @bombastick i paru innych, nie wspomnę już o neuropejskich łowcach onuc, oczywiście nie dodali ani jednego wpisu z wiadomym obrazkiem, bo przecież żal im konta i atencji. Tyle znaczy dla nich ta sprawa i tacy właśnie patrioci w razie prawdziwej wojny doradzaliby wam, jak ginąć w mięsnych szturmach, samemu siedząc gdzieś bezpiecznie na uchodźstwie. Radzę staranniej dobierać sobie autorytety moralne. Krowa która dużo ryczy, mało mleka daje.


https://wykop.pl/wpis/77735413/najwieksi-krzykacze-tagowi-robertkk-grzesiok-b---a

#ukraina #wojna #afera #rosja #flaga #prawo #ciekawostki
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Grooveer: ta, bombastick przegiął z tym podżeganiem do popełnienia przestępstwa, bo ani obrazek z wycieraniem sobie d--y flagą Federacji Rosyjskiej nie podpada pod art. 137 ani 257 kk.
Jedynie to ten cały spuchaczu zobaczył, że @Moderacja nie jest zbyt błyskotliwa i próbuje podpuszczać uczciwych ludzi. Typowe zachowanie dla ludzi o niskiej inteligencji i wątpliwej etyce.
  • Odpowiedz
@bombastick:

Zapraszam do dalszego buntu. Idziemy po rekord banów


I to ma być podżegnanie do popełnienia przestępstwa? Lecz się na głowę kolego. Ale powodzenia. W poniedziałek zgłaszaj to do policji/prokuratury.
  • Odpowiedz
  • 2
I to ma być podżegnanie do popełnienia przestępstwa?


@Grooveer: ja tylko grzecznie zapytałem a o tym czy namawianie do wrzucanie wiadomego obrazka jest przestępstwem i pod jaki paragraf podlega możesz podyskutować sobie z twórcą tej teorii @Spuchaczu pozdrawiam cieplutko
  • Odpowiedz
@bombastick: Ogólnie, to po tym, jak użyłem słowa "frajer" parafrazując wypowiedź mojego oponenta, by pokazać, jak chamsko i agresywnie się wypowiada, a modek uznał, że chłopa wyzywam (choć było oczywistym, że wypowiedź nie jest skierowana do niego, a stanowi jedynie przykład wadliwego argumentu), ja już niczego poza kolejnymi kompromitacjami od tych ludzi nie oczekuję.

Więc nasz spuchatek też może banem ryzykować, bo moderatorowi nie płacą za myślenie.
  • Odpowiedz