Wpis z mikrobloga

@ToKontoNieIstnieje: bo idioci zamiast widzieć swoje braki to sie biorą za coś znając to pobieżnie, a amator w tej dziedzinie nawet sie nie połapie, bo oni mają od niego większą wiedzę... Taką naukę wyniosłem z remontów jakie mieliśmy w naszym domu. Wszystko było perfekcyjnie #!$%@?, jak na to patrze dziś jako amator, nie wierzę, że rodzice za to zapłacili chociaż złotówkę, ja bym ich pozwał i wystawi fakture na źle
  • Odpowiedz
@ToKontoNieIstnieje: w gimnazjum laureat wojewodzkiego z fizyki, w najlepszym liceum w okolicy do ktorego dojezdzalem godzine autobusem finalista OFa. Kiedys sobie spawdzielem na linkedidzie co robia znajomi z gimbazy/licbazy. Ludzie co ledwo mieli 4 z majzy/czasami 3 w gimbazie sa inzynierami(niektorym pisalem sprawdziany jak zrobilem swoj), kilku menagerami. Jeden toksyczny dynamiczny banan, idiota, maminsynek jest managerem w Norwegii. A ja sie tluke w devie po automotivach w Polsce i mam
  • Odpowiedz
@ToKontoNieIstnieje no niesamowite, że oceny w szkole nie mają żadnego znaczenia xD ledwo zdawałem z klasy do klasy, frekwencja 55-60%, a teraz zarabiam więcej niż 90% osób z podstawówki, gimby i technikum ¯_(ツ)_/¯

I nie robię jako fizol tylko mam fajną pracę biurową w której się praktycznie nie męczę, a i podróże służbowe za granicę się zdarzają
  • Odpowiedz
@cptyossarian765 Ja w liceum bylem finalistą kurstoryjnego z matmy, przyzwoite miejsce na lekkoatletycznych mistrzostwach polski. Znajomi zostali inżynierami czy programistami albo pootwierali własne firmy. Kolega z ławki który ode mnie ściągał na sprawdzianach jest inżynierem w dużej fabryce w wojewódzkim.
A ja zostałem kolchoznikiem 4k bez perspektywy na cokolwiek.
Życie jest piękne.
  • Odpowiedz
@ToKontoNieIstnieje: @cptyossarian765 przecież obecnie bycie inżynierem to jest #!$%@?, lipa totalna. Większość z tych inżynierów nie zarabia więcej niż te Twoje 4k ziomuś. Niedawno był post gościa który skóńczył budownictwo i miał pełno znajomych z inż różnych kierunków. Większość #!$%@? z tych pożal się boże inżynieryjnych gówno płatnych zawodów do takich rzeczy nawet jak zakładanie klimatyzacji czy wykończeniówka, bo albo nie ma roboty, albo nikt nie chce zapłacić przyzwoitych
  • Odpowiedz