Wpis z mikrobloga

Jakie polecacie/używacie maszynki do golenia?
Od paru ładnych lat używam maszynek Cien z Lidla i stwierdzam, że co kupiony zestaw wkładów do niej to wydaje mi się, że są co raz gorszej jakości. Nawet świeżo założona wydaje się już na starcie tępa.
Gole się do gładkiej skóry, więc pod włos, także takie jednorazowe to raczej średnio. Orientuje się ktoś czy elektroniczne dają rade ogolić na gładko?

#pytanie #pytaniedoeksperta #niebieskiepaski #golenie
Morguliusz - Jakie polecacie/używacie maszynki do golenia? 
Od paru ładnych lat używa...

źródło: 5eef3124c205f

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elektryczna foliowa ogoli na 98%. Po foliowej musze poprawić "analogowa" w okolicach szyi gdzie wlosy rosną pod różnymi kątami. Kupe lat stosowałem mach 3, jeden wkład starczał mi na 3 golenia, po większej ilości użyć jednego wkładu miałem całą czerwoną twarz. Elektryk rozwiązał moj problem
  • Odpowiedz
Orientuje się ktoś czy elektroniczne dają rade ogolić na gładko?


@Morguliusz: nie dają.

Jakie polecacie/używacie maszynki do
  • Odpowiedz
@Morguliusz: Kup maszynkę na żyletki. Jak się obawiasz dużego wydatku na start to kup sobie plastikową maszynkę z rosska, która ma zaskakująco dobre opinię jak na swój koszt i potestuj 3-4 miesiące. Jak kupisz maszynkę na żyletki dobrej jakości to wydasz kilka stów, ale z dużą dozą prawdopodobieństwa zostanie Ci do końca życia a żyletki sobie możesz kupić do wyboru do koloru od ruskich, japońskich, polskich itd Cena i jakość
  • Odpowiedz
Na ile taka jedna żyletka starczy


@Morguliusz: Krócej na pewno niż feather, ale używasz ich w nieco innym celu by nabrać wprawy i nie mieć tatara na szyi. Jak dojdziesz do w prawy to możesz używać feather. Też używam feather, ale używam nadal łagodniejszych żyletek, zależy czego aktualnie potrzebuje.
  • Odpowiedz