Wpis z mikrobloga

@Fredi_Kamionka_Gmina_Burzenin: od ponad roku zamawiam z Frisco i jestem zadowolony. Raz trafiły się delikatnie spleśniałe pomidory ale wysłałem zdjęcie mailem na kontakt i w sumie w ciągu 15 minut dostałem wiadomość, że dostanę kod na 15 zł plus zwrot za produkt. Ale jestem ciekaw innych opinii o Auchan i Carrefour bo nigdy nie zamawiałem.
  • Odpowiedz
Frisco za to nie polecam Auchan tak marnej jakości dawno nir widzialam. Warzywa podanie i czerstwe a mięso z terminami na + 2 dni di przodu.
  • Odpowiedz
@Fredi_Kamionka_Gmina_Burzenin: od kilku lat korzystam z frisco, nie mam się do czego przyczepić. Strona działa sprawnie, dostawy na czas na czasami nawet szybciej. Zdarzył się raz czy dwa zgnieciony jogurt albo nieświeże warzywo. Wtedy robisz fotkę, zgłaszasz reklamację i zwracają kasę.
  • Odpowiedz
@Fredi_Kamionka_Gmina_Burzenin: a ja dla odmiany nie polecam frisco. Co prawda Poznań, ale pewnie polityka firmy taka sama. Zamówiliśmy do firmy tonę spożywki i prawie wszystko przyszło stare, na granicy dat ważności. Łącznie z ciastkami w czekoladzie śnieżnobiałymi ze starości. Dramat.
  • Odpowiedz