Wpis z mikrobloga

Przeczytałem wpis juleczki cieszącej się, że w krajach arabskich występują wydzielone strefy dla kobiet, gdzie mężczyźni nie mogą wchodzić.

Tylko, że to jest tak, że to kobiety nie mogą ich opuszczać xD by nie przeszkadzać mężczyznom.

To tak jakby cieszyć się, że getto żydowskie premiuje strefy tylko dla żydów XD
#bekaztwitterowychjulek #bekazlewactwa
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JasnyBanan: Prywatna sprawa kobiet git że mają wolność inna sprawa że ich nie wychowano i chodzą ubrane w sznurki i mają problem do innych że się gapią (moja opinia).
  • Odpowiedz
@Dufken: Pracuje w sklepie i widzę jak jakieś dzieci chodzą jak urwiska prawię bez ubrań ale to rodzice pozwalają na to. Ale #!$%@? mnie to obrzydza...
  • Odpowiedz
krajach arabskich występują wydzielone strefy dla kobiet, gdzie mężczyźni nie mogą wchodzić.


Tylko, że to jest tak, że to kobiety nie mogą ich opuszczać xD by nie przeszkadzać mężczyznom.


@vealen0: Alezy jak kto na to patrzy. Dla niej to strefy tylko dla kobiet. Normalnie feministki tam wygrały. To jest szach mat dla krajów zachodu, w których i nasze feministki powinny dążyć do takich wydzielonych stref.
  • Odpowiedz
@vealen0 w metrze w Dubaju masz wagon dla kobiet i dzieci, i moje koleżanki którym daleko do Julek również to chwaliły, bo u nas np wracając wieczorem pociągiem miejskim można spotkać wielu nieciekawych typów.
  • Odpowiedz
Tylko, że to jest tak, że to kobiety nie mogą ich opuszczać xD by nie przeszkadzać mężczyznom.


@vealen0: nie wiem czy ten wpis to bait czy żart, ale przecież to nieprawda xD kobiety mogą wchodzić do "ogólnodostępnych" stref w aubosusach/metrze/tramwajach itd., to tylko mężczyźni nie mogą wchodzić do tych stref dla kobiet
  • Odpowiedz
Dokładnie tak jak piszą przedmówcy.
Byłem w Emiratach jako turysta i np. w metrze jest tak ze są strefy "ogólne" i tylko dla kobiet.
W ogólnych mogą i są i kobiety i mężczyźni za to w strefie kobiecej są jedynie kobiety.. i obieram to jako ukłon w stronę kobiet.
Ale z drugiej strony Dubaj to jak na Kraj/Emirat Arabski jest bardzo liberalny w tych kwestiach, w innych juz moze być inaczej.
  • Odpowiedz