Wpis z mikrobloga

Kurde bele mireczki, mam problem. Może ktoś coś doradzi. U mojej mamy od jakiegoś czasu nastąpiło pogorszenie wzroku, oraz ogólna apatia, ciągle zmęczenie. Dzisiaj dała się mówić żeby kupić glukometr i sprawdzić cukier. Cały czas oscyluje wokół 300, a teraz wieczorem wynik to 370. W jaki sposób można jej pomóc aby zbić ten cukier. Nigdy się nie leczyła na cukrzycę. Najbliższy termin do lekarza to najwcześniej przyszły tydzień. Istnieją jakieś domowe sposoby, a może hardhor, i puki co bardzo mała dawka insuliny? Mam znajomego który ma cukrzycę, myślę że nie będzie problemu z tym żeby użyczył insuliny. Będę wdzięczny za informację i pomoc. #cukrzyca #medycyna #apteka
patryk747 - Kurde bele mireczki, mam problem. Może ktoś coś doradzi. U mojej mamy od ...

źródło: temp_file7068967939698154200

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Istnieją jakieś domowe sposoby, a może hardhor, i puki co bardzo mała dawka insuliny?


@patryk747: chociaż tyle dobrze, że na wykopie zapytałeś ( ͡º ͜ʖ͡º) cukrzyca jest do ogarnięcia, to nie koniec świata, choć mamę czeka teraz rewolucja
  • Odpowiedz
  • 1
@Cadfael moja mama w szoku. Zawsze była zdrowa, tak twierdzi, lekarzy unikała bo taki ma charakterek, więc rewolucja to mało powiedziane. Zapytałem na wykopie o cukrzycę, bo nic o niej nie wiedziałem. W dzisiejszych czasach to chyba naturalne, że sprawdza się różne źródła w tym internet. Nie spodziewałem się jedynie, że zostanę zbluzgany. Teraz już mniej więcej, wiem co robić. Kierunek sor, lekarz i kontrola mamy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Erwos akurat na brak ruchu to moja mama nie cierpi. Praca w gastro, więc ruchu ma w opór. Otyła też nie jest, właściwie to ostatnio nawet schudła, według mnie za dużo.
  • Odpowiedz
moja mama w szoku. Zawsze była zdrowa, tak twierdzi, lekarzy unikała bo taki ma charakterek, więc rewolucja to mało powiedziane


@patryk747: u mnie było to samo z babcią, a potem się okazalo, że cukrzyca to był jej najmniejszy problem. więc jak mama unikała lekarzy to niech teraz da się gruntownie przebadać. a jak się będzie pilnować z lekami, pomiarami, dietą to będzie dobrze.
  • Odpowiedz
  • 1
@Cadfael moja mama ma jakąś potworna awersję do lekarzy, więc przez wiele lat ich unikała. Dużo by opowiadać dlaczego tak jest, ale głównie chodzi o to że sama straciła rodziców przez błędy lekarskie.....no i wyszła z założenia że lekarze nie pomagają tylko szkodzą - i nie przekonasz kobity że jest inaczej. Problem z cukrzycą jest pewnie od dawna, ciekaw jestem co jeszcze wyjdzie. Na szczescie powoli zdaje sobie sprawę z tego
  • Odpowiedz
  • 0
@rachuneksumienia dzięki za odpowiedź. Cukier idzie w odstawkę, napoje słodkie, w tym cole i inne specyfiki już zarekwirowałem. Po rozmowie, już wiem że jej dieta do zdrowych nie należała i wyszło jak wyszło.
  • Odpowiedz