Wpis z mikrobloga

#pracbaza #praca #slask #czestochowa #myszkow

Dzień dobry Mirki i Mirabelki, piszę tutaj bo z bezsilności już muszę, otóż moja żona szuka pracy od dłuższego czasu, Częstochowa oraz okolice, jest bardzo krucho, widzę że zaczyna jej się to odbijać na psychice powoli, jeżeli już się coś trafi to jakieś chore MLM itp wynalazki. Najlepiej pełny etat, od biedy moze byc też pół etatu, żona lat 37, wykształcenie średnie, doświadczenie w handlu stacjonarnym itp. Niestety długa przerwa zawodowa (była kilka lat ze względu na chorobę dziecka na zasiłku pielęgnacyjnym), już jest okey i może wrócić do pracy. Jeżeli ktoś z Was potrzebuje kogoś do pracy proszę o info na priv, podeślę żona CV i co tam będzie trzeba. Pozdrawiam!
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NaebanyMistrzu: Lidl Biedronka Action Rossman wysyła niech CV przez strony rekrutacyjne praca cięzka ale wypłata zawsze na czas. Jak ma warunki i nie ma problemów fizycznych to niech składa do najpopularniejszej w wykopie mundurówki. Dostanie z pocałowaniem ręki 5.5-5.8 netto w Twoim rejonie na start po kursie podstawowym. Na kursie gdzieś 4. Tak w tym wieku też biorą do tej formacji.
  • Odpowiedz
@NaebanyMistrzu: uderzcie do Decathlonu w Poczesnej. Swego czasu byłem tam managerem i chętnie zatrudnialiśmy starszych pracowników niż studenciaki, bo studenci mieli gówno w głowie.

Może pracować na kasie, może pracować na dziale - opcji jest kilka.
  • Odpowiedz
  • 0
@misiauo podjedzie do Decathlona, jak tam preferowano kontakt na potencjalnym pracownikiem? Lepiej podjechać czy wysyłać cv? Chociaż obecnie nie widzimy żadnego ogłoszenia, może jednak warto zajrzeć tam osobiście.
  • Odpowiedz
@NaebanyMistrzu: nie wiem jak teraz, ale kiedy ja tam pracowałem to praktycznie zawsze mieliśmy niedobór pracowników.

Co do kontaktu, to ja bym podjechał i poprosił o krótką rozmowę z kierownikiem zmiany. Najlepiej niech weźmie ze sobą CV, bo często kierownik zmiany nie jest managerem, więc przekaże cefałkę.
  • Odpowiedz
@NaebanyMistrzu:
Ogólnie sytuacja jest ciężka, wbrew temu co wszyscy powierzchownie mówią pracy jest pełno, bo ogłoszeń jest pełno.
Większość z nich to ogłoszenia widmo, lub dostają tak jak mówiłem 40 albo więcej cv na "głupiego" bez obrazy oczywiście sprzedawcę, w sklepie który zapewni uop. Gdzie kilka lat temu mogłeś przebierać w takich ofertach, bo wysyłało się CV i wszyscy odzwaniali.
Tak jak pisali poprzedni, może zanieść cv osobiście, może to
  • Odpowiedz
@NaebanyMistrzu: Częstochowa to gówniane miejsce, wiem bo tam mieszkałem 20 lat :P jeśli macie możliwość rzućcie okiem na Kłobuck, dużo firm się tam otwiera/jest. Migracja się odwróciła, jak byłem mały z Kłobucka jeździli do Częstochowy do pracy, teraz jest odwrotnie. A ta księgowość czym jest podyktowana? Luźny pomysł czy macie jakieś plecy w tym temacie?
  • Odpowiedz