Wpis z mikrobloga

#pracbaza #praca #slask #czestochowa #myszkow

Dzień dobry Mirki i Mirabelki, piszę tutaj bo z bezsilności już muszę, otóż moja żona szuka pracy od dłuższego czasu, Częstochowa oraz okolice, jest bardzo krucho, widzę że zaczyna jej się to odbijać na psychice powoli, jeżeli już się coś trafi to jakieś chore MLM itp wynalazki. Najlepiej pełny etat, od biedy moze byc też pół etatu, żona lat 37, wykształcenie średnie, doświadczenie w handlu stacjonarnym itp. Niestety długa przerwa zawodowa (była kilka lat ze względu na chorobę dziecka na zasiłku pielęgnacyjnym), już jest okey i może wrócić do pracy. Jeżeli ktoś z Was potrzebuje kogoś do pracy proszę o info na priv, podeślę żona CV i co tam będzie trzeba. Pozdrawiam!
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NaebanyMistrzu: @liczy_no_ze_niby_nie
Ja nie mam pojęcia jak to się liczy te bezrobocie, i że niby jest minimalne, jak co chwilę słyszę, czytam, że na sprzedawcę do sklepu nie chcą wziąć, do Rossmana na jedno miejsce 40 chętnych.
Praca to jest a tylko na produkcji i to na 3 zmiany, kurierce.
  • Odpowiedz
@NaebanyMistrzu: niech szuka po jakichś sieciówkach: odzieżowych, drogeriach. Nawet dyskontach, tylko nie kołchozach typu biedra tylko jakieś Netto albo Intermarche. itp. Może robota bez szału ale przynajmniej nie będzie jaj z wypłatą i urlopem wg. kodeksu pracy. A u Janusza może być różnie.
  • Odpowiedz
  • 2
@znikam5 serio nie wybrzydza, wysłała od czerwca jakieś 50 cv łącznie, odbyło się kilka rozmów, w tym jedna rozmowa w jakimś nie skończonym biurowcu, rzekomo praca miała dotyczyć pracy w salonie sprzedaży zabawek czy coś takiego, w rzeczywistości było to mocno podejrzane, na szczęście byłem w okolicy i podjechałem na miejsce po telefonie od żony z obawami i jak się okazało słusznymi, a tam kilkanascie kobit czekających, przyjechała Pani rekruter i
  • Odpowiedz
@NaebanyMistrzu kto wysyła CV? Przecież tego i tak nikt nie czyta. Jakby naprawdę chciała zdobyć pracę to by poszła do kierowniczki w biedrze ( czarna koszulka) i kolejnego dnia by pracowała .
Ja nie wiem czy ludzie w tym kraju to trolle czy debile? Z jednej strony uważają się za inteligentnych, ile to nie zarabiają a w prostej życiowej sytuacji zachowują się jak upośledzeni. I jeszcze wpis na wykopie o tym
  • Odpowiedz
@NaebanyMistrzu: młodzi teraz i tak bombelków nie robią zbyt szybko, a do 26 roku życia brutto=netto i mniej doświadczeni życiowo, więc ewentualnie łatwiej im wejść na głowę. To co piszesz doceniliby, ale prędzej w jakimś małym biznesie w stylu np. sklepu wysyłkowego, gdzie oprócz jakiegoś pakowania trzeba byłoby zająć się jeszcze kontaktem z klientem i pomniejszymi rzeczami w razie doraźnych potrzeb. Wtedy bycie rzetelnym i przewidywalnym pracownikiem zyskuje na znaczeniu,
  • Odpowiedz