Wpis z mikrobloga

#pracbaza #praca #slask #czestochowa #myszkow

Dzień dobry Mirki i Mirabelki, piszę tutaj bo z bezsilności już muszę, otóż moja żona szuka pracy od dłuższego czasu, Częstochowa oraz okolice, jest bardzo krucho, widzę że zaczyna jej się to odbijać na psychice powoli, jeżeli już się coś trafi to jakieś chore MLM itp wynalazki. Najlepiej pełny etat, od biedy moze byc też pół etatu, żona lat 37, wykształcenie średnie, doświadczenie w handlu stacjonarnym itp. Niestety długa przerwa zawodowa (była kilka lat ze względu na chorobę dziecka na zasiłku pielęgnacyjnym), już jest okey i może wrócić do pracy. Jeżeli ktoś z Was potrzebuje kogoś do pracy proszę o info na priv, podeślę żona CV i co tam będzie trzeba. Pozdrawiam!
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@BtKILLerMAN wysłane cv, była także osobiście, póki co brak odpowiedzi. Myślę że długa przerwa w pracy, ma tu także znaczenie. Dodatkowo od września robi technika rachunkowości no ale to dwa lata, zanim zdobędzie konkretny zawód.
  • Odpowiedz
  • 0
@krzysztof48 tak spotted kończyło się za każdym razem pełnym etatem w sprzedaży uj wie czego przez internet ;) zwykle naciągactwo. Też tak uważam że najlepiej osobiście i jeżeli jest taka możliwość to zawozi cv osobiście. Fakt jeszcze urząd pracy.
  • Odpowiedz
  • 1
@Yenn_z-Wyspy7Slonc była, pozornie jest sporo ofert ale cześć z nich wisi już długi okres czasu, mimo zgłoszenia brak odpowiedzi, śledzi także na bieżąco ogłoszenia i część z nich cyklicznie jest odnawiana, a odpowiedzi brak, to coś jest nie tak albo ogromna rotacja albo sam nie wiem.
  • Odpowiedz
@NaebanyMistrzu i kolejny pomysł to jak otworzą gówno sklepik można się przejść spytać czy mają pełną obsadę. Nie wiem jak twoja kobieta widziała by się w bardziej męskich zawodach. Ale jak macie jakieś odłożone chajsy to też polecam zrobić gówno kursy wózek widłowy lub jakiegoś operatora maszyny CNC na zachodzie 20% kobiet już śmiga wózkami. Kwestia też taka aby jej było dobrze w pracy robiła to co lubi podrzuć jakieś zainteresowania
  • Odpowiedz
  • 0
@krzysztof48 roboty się nie boi, złożenie mebli czy malowanie w domu nie było nigdy problemem, podłogi też układała razem ze mną także to nie jest problemem. Może i to dobry trop, lubi też jeździć samochodem, prawko 18 lat bez żadnej kolizji i nie tylko kierowca wokół komina, miasto jej nie straszne. Lubi prace biurowe dobrze się czuje też w papierkach, totez urodził się pomysł technika rachunkowości.
  • Odpowiedz
@NaebanyMistrzu Telemarketing w banku. Czesto mozna sie teraz zatrudnic na prace zdalna, mimo ze centrale sa w duzych miastach. Najlepiej dodatki, typu karty kredytowe, nie pozyczki. Spoko kasa i luzna robota
  • Odpowiedz