Wpis z mikrobloga

#polityka Krzysio o kredytach hipotecznych:

2% - tu nie słyszałem o jakiejś anomali, po prostu minister przygotował zły projekt a sejm go uchwalił
0% - zgłoszone do CBA

No k#rwa xddd
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ludzie poprostu na błędach sie uczą- ostatni kredyt był zamachem na gospodarkę i nieruchmosci wiec jak robi to ktos po raz drugi i pcha tak chętnie narracje z niedopowiedzeniami to znaczy ze szyty jest gruby temat za drzwiami.
  • Odpowiedz
@wyscrollowany: nie jestem ani za PiS ani za Konfą, ale jestem w stanie uwierzyć, że BK2% była po prostu #!$%@? projektem bez jakichś większych zewnętrznych nacisków i zwyczajnie nie podumali jak to realnie wpłynie na rynek (co byłoby totalnie w ich stylu).

Natomiast "zerówka" to wskakiwanie do tego samego bagna wbrew woli ludzi, znając konsekwencje (widzimy do czego doprowadziła BeKa) i ewidentne forsowanie programu który wspomaga tylko deweloperów.
  • Odpowiedz
Krzysio o kredytach hipotecznych:


2% - tu nie słyszałem o jakiejś anomali, po prostu minister przygotował zły projekt a sejm go uchwalił

0% - zgłoszone do CBA


No k#rwa xddd
  • Odpowiedz
@Kryspin013 ? Bk2 bk0 i jakiekolwiek bk to złodziejstwo które trzeba tępić.


Szokuje fakt że przy negatywnych skutkach bk2 pchają się w bk0, którego nikt nie chce


@mocarny_knur: tak, szokuje mnie też fakt, że ZUPEŁNYM PRZYPADKIEM krzysowi bk2% nie przeszkadzała.

  • Odpowiedz
@Kryspin013 Posłowie nie poparli wniosku Konfederacji o odrzucenie projektu w pierwszym czytaniu. Opozycja krytykowała poprzednie programy mieszkaniowe rządu. Zapowiedziała też poprawki do projektu.

My mamy swoje propozycje kredytu 0 proc. Będziemy je stosownie przedstawiać w poprawkach - powiedziała Krystyna Sibińska (KO). Jacek Tomczak (Koalicja Polska) poinformował, że jego klub będzie składać poprawki m.in. wprowadzające dopłaty także do wartości mieszkania, tak jak to funkcjonowało za rządów PO-PSL.

Tekst z 12.04.2023, RMF.fm
  • Odpowiedz
@Kryspin013 Posłowie nie poparli wniosku Konfederacji o odrzucenie projektu w pierwszym czytaniu. Opozycja krytykowała poprzednie programy mieszkaniowe rządu. Zapowiedziała też poprawki do projektu.


@mocarny_knur: i co? Złożyli te zawiadomienie do prokuratury czy nie?
  • Odpowiedz