Wpis z mikrobloga

Dzisiaj bardzo ważny dzień dla wszystkich Chrześcijan. Nasz Pan, Jezus Chrystus umrze za nasze grzechy. Pamiętajcie o poście, zadumie i modlitwie. Dobrze byłoby też iść do kościoła na Liturgię Wielkiego Piątku. A dla wszystkich chętnych co dadzą mi znać komentarzem lub plusem, tradycyjnie się za nich pomodlę. :-) #chrzescijanstwo #modlitwa
  • 130
  • Odpowiedz
Piękne slowa, po tym co ostatnio czytam o religii, az serce rośnie ze sa ludzie, którzy potrafią mowic o wierze otwarcie i szczerze :) wspomnij i o mnie bo wlasnie jade chirurgicznie usunąć zęba i modlitwa na pewno doda mi otuchy :)
  • Odpowiedz
@PikoP2: alleluja, ale za moment dopiero ;-)

@h28mD83f03bMf0vd42Xzc3Aa2t2xs4cdRe0: nie muszę przecież czytać dokładnie. Modlitwa nie na tym polega: "Boże, proszę Cię za h28mD83f03bMf0vd42Xzc3Aa2t2xs4cdRe0, aby...". Wystarczy, że wzbudzę intencję :-)

@rpawelek: proszę :-)

@matrioshq: dzięki za wsparcie! Skończyłam taką inicjatywę jakiś czas temu, bo niebardzo się ludziom podobała. Ale wychodzi na to, że po prostu muszę to rzadziej robić :-)

@BQP: już włączyłam. Dziękuję za wsparcie :-)

@
  • Odpowiedz
@allelujahosanna: nie szydze i nie zartuje. Jestem wprawdzie z tych niewierzących, ale do tradycji staram się mieć szacunek. Jednakowoż o piątej rano czasem trudno przypomnieć sobie jak się człowiek nazywa. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.
  • Odpowiedz