Wpis z mikrobloga

Dzisiaj bardzo ważny dzień dla wszystkich Chrześcijan. Nasz Pan, Jezus Chrystus umrze za nasze grzechy. Pamiętajcie o poście, zadumie i modlitwie. Dobrze byłoby też iść do kościoła na Liturgię Wielkiego Piątku. A dla wszystkich chętnych co dadzą mi znać komentarzem lub plusem, tradycyjnie się za nich pomodlę. :-) #chrzescijanstwo #modlitwa
  • 130
  • Odpowiedz
  • 1
@allelujahosanna: jesli nie sprawiloby Ci to problemu, pomodl sie o moja kariere rapera w usa. Ja chetnie pomodle sie w twojej intencji, lub, jesli chcesz, sprawy na ktorej ci zalezy.
  • Odpowiedz
  • 3
@allelujahosanna: Jak mniej więcej to wyglądało? Napisałaś że stałaś się bardzo wierząca około rok temu. Sam jestem z tych niedobrych, niewierzacych ale zawsze ciekawily mnie osoby, które mimo wszystko wierzą mocno w swoje religijne przekonania. Nie odbierz tego jako atak :D Po prostu zastanawiam się jakie wydarzenie/wydarzenia zmieniły twoje podejscie.
  • Odpowiedz
@allelujahosanna: To pomódl się też za mnie, żebym była zdrowa, szczęśliwa, szczupła jak kiedyś, żeby ten czas był dla mnie radosny i - duża prośba, ale dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych - żebym w te Święta odnalazła miłość i już nigdy nie była samotna.
  • Odpowiedz