Wpis z mikrobloga

Iza Adamczyk to moja ulubiona postać z serialu #frajerzyzmlm

Już tłumaczę dlaczego:
1) od razu rzuca się w oczy, a raczej w ucho sposób wyslawiania sie - seplenienie, jąkanie, słowotok z ciągłymi powtórzeniami słów/wyrazen, częste przeklinanie (w szczególności „NO P------E, TO JEST P------E” odpalcie jej reelsy to gwarantuje, ze na to traficie), wada zgryzu i zębów utrudniające mowę.

2) pochodzenie ze wsi, rodzice pracujący na roli, gdzie sama też z nimi pracowała (jej historia życia dostępna na jej instagramie). Za wszelką cenę chce uciec od tej pracy i takiego życia - stąd złapanie się w sieć oszustów MLM.

3) na jej nagraniach z domu rodzinnego, które ciągle się przewijają można zobaczyć tło pomieszczenia - krzyż nad drzwiami, stare meblościanki, żyrandole które pewnie pamiętają PRL - znowu nagrania oszustów MLM z pięknych willi/apartamentow jej imponują i ułatwiły wciągnięcie w piramidkę

4) do dzisiaj po 1,5 roku pracy w „biznesie” na swój własny „rachunek” zarabiając głównie przez telefon oraz internet (w jej przypadku bardziej naciąganie kolejnych frajerow), korzysta z iPhone 11 oraz jakiegoś windowsowego laptopa marketowego shitu. Tutaj muszę przyznać że jestem zaskoczony brakiem najnowszego iPhone’a i chociaż starego MacBooka, może ma na tyle oleju w głowie żeby się nie zapożyczać pod sprzęt, a może już jest wymaxowana pod wyjazdy i szkolenia MLM?

5) Rzucone studia dla „własnego biznesu” w piramidzie MLM

6) Wierzy w to, że ma wiedzę i doświadczenie do nauki innych frajerow do inwestowania

Tutaj wygląda mi to na postać, która ze względu na niższy iloraz inteligencji, naiwność, pochodzenie oraz środowisko sama uwierzyła w swoje kłamstwa i nie jest bezduszną pijawką która celowo chce wyciągać hajs od frajerow, tylko faktycznie uważa się za kogoś kto może pomóc innym gdzie w rzeczywistości nie jest w stanie zadbać o siebie.

Będę śledził z zaciekawieniem losów tej postaci, czy skończy gdy piramida się zawinie i do końca będzie wierzyć w mindset i ciśnienie tego wizualnego tematu, a może już wcześniej środki/nowi frajerzy się skończą i zmuszona sytuacja pójdzie do uczciwej normalnej pracy odrabiać długi.
gymw8nhnzd - Iza Adamczyk to moja ulubiona postać z serialu #frajerzyzmlm 

Już tłuma...

źródło: image_picker_6976EC09-D581-4DEC-9F9D-9F27722CCBA7-8278-000001F18E637326

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gymw8nhnzd
Mówisz, że rolniczka.
A więc p----------a kasę rodziców z dopłat z UE.
Więc dziewczyna bawi się w biznesy na nasz hajs z podatków.
I tak się powoli żyje na tej wsi
  • Odpowiedz
  • 22
Mówisz, że rolniczka.

A więc p----------a kasę rodziców z dopłat z UE.


@mango2018: na 99% to są zwykle parobki (na jednym filmiku ręcznie wybieraja ziemniaki z ziemi), a nie zadni przedsiębiorcy z gospodarstwem bo tak to już dawno by ja wyciągnęli z MLM
  • Odpowiedz
Smutno człowiekowi się robi, że piramidki mają się dobrze i nikt z założycieli i głównych naganiaczy nie ponosi konsekwencji. Za to z długami i r-------ą przez sektę psychą kończą te naiwne robaczki, które dały się oczarować wizją szybkich i łatwych pieniędzy. Mam takie skryte mroczne marzenie porwać te wszystkie oszukańcze k---y, przypiąć łańcuchami w osobnych celach i streamować na żywo 24/7 ich traderskie wyczyny ze stale aktualizowanym bilansem zysków/strat, tak żeby ich
  • Odpowiedz
@gymw8nhnzd: Tutaj jest duża szansa, że źle skończy. Niestety ale ona sama w to wszystko uwierzyła. Rzucone studia, niskie IQ. To są właśnie ofiary sprawców tego całego procederu, jak będzie miała wyjątkowego pecha to jeszcze będzie się prokuraturze tłumaczyć.
  • Odpowiedz
@gymw8nhnzd: Łagodnie mówiąc, mlmowców nie cierpię. Tak zwyczajnie szkoda mi ludzi, którzy dali się oszukać im i ich wizjom bogactwa. Mieszka gdzieś dziewczyna w Polsce B, pracuje na roli z rodzicami, i tak wieczorami włączy sobie tego tik toka czy instagrama, a tam: luksusy, podróże, drogie ubrania, zabawa i ogólnie hajlajf. Chcąc polepszyć swój byt, kupuje pierwszy kurs, drugi... Pieniądze, co miały iść na czesne, idą do łap oszustów, ale
  • Odpowiedz
@gymw8nhnzd: E tam, najwyżej ogłosi upadłość konsumencka. Syndyk zawnioskuje o jak najdłuższy okres spłaty ze względu na rażące niedbalstwo w zadłużeniu się, a sąd puknie się w czoło, że tacy kretyni w 2024 w środku europy istnieją.
Będzie to droga nauczka, ale nie ma tego złego co na dobre nie wyjdzie.
  • Odpowiedz
@gymw8nhnzd: Szczerze mówiąc, to tego typu ludzi jest mi zwyczajnie szkoda. To są ofiary tego systemu. Jakaś banda wyrachowanych osób, które są nieco bardziej u góry tej piramidy zarabia właśnie na takich naiwnych ludziach.
Jak na to patrzę, to trochę tak jakbym widział filmik jakichś kretynów na youtube, którzy namawiają menela pod nocnym żeby robił jakieś idiotyzmy w zamian za kasę na czteropak Żubra. Z jednej strony mam świadomość, że
  • Odpowiedz
  • 1
Ta akurat to jest niezle chora psychicznie pamiętam jak wstawiala tiktoki kilkadziesiąt dziennie i ciagle usuwala komentarze nawet chyba jak spala jeden z tragikomicznych aktorów
  • Odpowiedz