Wpis z mikrobloga

Chwalę się Mireczki. Różowa powiedziała tak i zgodziła się zostać moją żoną! Chcę podziękować @MishMashStudio666 za zaprojektowanie pierścionka i jego wykonanie. Z całego serca polecam współpracę, znakomity kontakt, nietuzinkowe wykonanie i super ceny. A dodatkowo różowa jest zachwycona i co chwila patrzy na swoją dłoń oraz twierdzi, że wszystkie koleżanki zazdroszczą jej pierścionka ( ͡° ͜ʖ ͡°) pierścionek w pełnej okazałości możecie obejrzeć tutaj: https://wykop.pl/wpis/77553659/w-tym-roku-kwiaty-dominuja-deklasuja-jako-motyw-pr #rozowepaski #niebieskiepaski #zareczyny #bizuteria #mishmashstudio666 #pierscionek
bland_rhombus - Chwalę się Mireczki. Różowa powiedziała tak i zgodziła się zostać moj...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@murmandamus: Pierścionek. Sam myślałem byłej różowej kupować taki z niebieskim motywem bo raz że lubiła ten kolor a dwa że pasowało to do tego że lubiła Cyberpunka i moja wizja była właśnie taka by miała jakiś niebieski pierścionek z Tanzanitem albo Tanzanitem i Rubinem.

  • Odpowiedz
@bland_rhombus: tak właśnie znajomo okolica wyglądała i prosze, Garda! Właśnie wróciłem z wyjazdu tam, mega miejsce, gdybym wiedział że takie ładne to sam bym ogarnął pierścionek na ten wyjazd XD
  • Odpowiedz