Wpis z mikrobloga

@Lisan_al_capone: zależy. Jeśli się już jako tako znacie choćby internetowo to spoko. W innym przypadku, w erze szybkich zapoznawczych randek zupelnie zbędne. Aczkolwiek u niektórych możesz zaplusowac wiec ryzyka raczej nie ma.
  • Odpowiedz
@Lisan_al_capone: zależy: jeśli się znacie i kwiatek jest niezobowiązujący, to spoko. Jeśli się widzicie pierwszy raz to miłe, ale masz pewność, że będziesz chciał z tą osobą dłużej rozmawiać, a nie uciekać po 5 min. i masz pewność, że np. nie ma uczulenia?
  • Odpowiedz
@matti-nn: Dzięki za odpowiedź w sumie piszemy od półtora tygodnia, a sam już na randce nie byłem z 10 lat i nie wiem jak to działa w przypadku aplikacji randkowych. Od jednej różowej z pracy usłyszałem, że zawsze miło dostać kwita, a druga że w sumie dziwnie dostać od kogoś kogo widzisz pierwszy raz na oczy.
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal: no pewnie, że niezobowiązujący przecież to pierwsze spotkanie. Po tym co pisaliśmy to mamy niezły vibe więc ja nie będę miał zamiaru uciekać. O uczuleniu nie mam pojęcia, ale sam gest jest miły, a jak by go wywaliła ze względu na uczulenie, no trudno.
  • Odpowiedz
@gomjeden: to ze nie skocnzylo sie na jednej randce to nie znaczy ze wziely cie za spermiarza/ze juz mylisz o ruchaniu

ba, w dzisisiejszych czasach absolutnego skur*inia spoleczenstwa to pewnie wlasnie o tym pomyslaly, po prostu p0lki lubia byc szmacone, tylko zaleznie od stanu degeneracji wyjawiaja prawde wczesniej lub pozniej
  • Odpowiedz
@gomjeden: gosciu, nie od wczoraj wiadomo ze to spermiarze staraja sie na poczatku najbardziej, najwiecej inwestyja w znajomosc na etapie zero zeby zwiekszyc sobie szanse na moczenie c---a lub ze wzgledu na desperacje, nieudane do tej pory p0lowanie
  • Odpowiedz