Wpis z mikrobloga

Wzruszają mnie takie wydarzenia. Zwłaszcza kiedy jestem już po 30tce i każde takie 4 lata to już spory upływ czasu i sporo zmian w życiu.
Bardziej docenia się unikalność tego wszystkiego i to jak bardzo świat jest jeden i ten sam dla nas wszystkich.
#paryz2024
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Stopy_Mariusza Podczas poprzednich igrzysk w Tokio nie byłem jeszcze żonaty i nie miałem mieszkania. Jeszcze wczesnej podczas igrzysk w Rio dopiero kończyłem studia i szedłem do pierwszej pracy. Jeszcze wcześniej podczas igrzysk w Londynie kończyłem szkołę średnią... Podczas Igrzysk w Pekinie dopiero kończyłem gimbazę a kiedy były Ateny i Sydney to w ogóle byłem małym smarkaczem. 4 lata to bardzo dużo czasu. Tym większy mam szacunek dla sportowców którzy potrafią się
  • Odpowiedz
@Stopy_Mariusza: Mam prawie 40 lat i dopiero te igrzyska mi uświadomiły jak czas ucieka. Najstarsi olimpijczycy są młodsi ode mnie a najmłodsi mogliby być moimi dziećmi. Gdzieś tam za uchem to jednak smuteczek.
  • Odpowiedz
@whiskas: moje główne wspomnienie z Aten to jak matka mnie zapytała jaki czas miał jakiś tam biegacz, a ja nie widziałem z kanapy. Na drugi dzień byłem u okulisty i od tamtej pory noszę okulary xdd
  • Odpowiedz