Wpis z mikrobloga

@OsraneMajtyXD: Brawo dla Hurkacza. Leśne dziadki z MKOLu koszą setki milionów na turnieju a nie są w stanie wypłacić żadnych nagród dla zawodników. Zamiast tego wciskają jakieś kity o magii igrzysk i ze bedzie Pan miał do CV xD Jak chcą mieć na turnieju profesjonalnych sportowców to niech płacą. Mam nadzieje, że więcej zacznie podążać jego śladem.
  • Odpowiedz
  • 351
@OsraneMajtyXD Hurkacz mógł przyjechać do Paryża, zgłosić się do singla. Podczas pierwszego gema złapać się "za kolanko", trochę poudawać i zeskreczować.

Dzięki temu otworzyłby Polsce szansę na medal(Zieliński to bardzo dobry deblista), a przy okazji wykreował na patriotę przyjeżdżającego na Igrzyska z urazem.

Niestety, Hubert nie podumał. Niech szykuje formę na US Open, tak by znowu nie wylecieć w max 3 rundzie.
  • Odpowiedz
@DonTadeo mógł również, jak człowiek dać dużo wcześniej znać że nie gra, bo to ogolnie wygląda jakby dużo wcześniej już taka decyzję podjął, co do US Open czuję ciężki bój w 1 rundzie z zawodnikiem nr 150 w rankingu
  • Odpowiedz
Hurkacz mógł przyjechać do Paryża, zgłosić się do singla. Podczas pierwszego gema złapać się "za kolanko", trochę poudawać i zeskreczować.


Dzięki temu otworzyłby Polsce szansę na medal(Zieliński to bardzo dobry deblista), a przy okazji wykreował na patriotę przyjeżdżającego na Igrzyska z urazem.


@DonTadeo: to akurat, choć korzystne dla polskiego zespołu, byłoby zachowaniem niesportowym, ale okazało się, że Hurkaczowi nie zależało na byciu fair, tylko na startowaniu gdzie mu pasuje.
  • Odpowiedz
@OsraneMajtyXD: wszyscy którzy mówią, że mógł przyjechać do Paryża i skreczować chyba nie zdają sobie sprawy jak wycieńczająca i długa jest podróż z Monaco do Paryża szczególnie jeśli jeździ się McLarenem
  • Odpowiedz
@StdPtr Ta Patriotyczna Radwańska co murem stoi za najbardziej Polską, Patriotyczną, partią Prawa i Sprawiedliwości miałaby mieć #!$%@? na swój kraj?
Niemożliwe ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski Zawiłości regulaminowe. Mniej więcej chodziło o to, że miejsce Hurkacza w mikście zająłby Zieliński.

Tenże Zieliński mógł być zgłoszony do miksta u boku Świątek, jedynie w charakterze zastępstwa za Hurkacza, bo sam miał zbyt słaby ranking.

Jak coś pomieszałem, to ktoś może mnie poprawić.
  • Odpowiedz