Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem kierowców w 20-letnich audi i BMW którzy katują te auta, jeżdżą na wysokich obrotach tak jakby chcieli robić jak najwięcej hałasu. Serio oni myślą że jak ten gruz tak hałasuje to robią na innych ludziach jakieś wrażenie? #samochody #motoryzacja
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DrCieplak: nikt nie pytał. Już to wczoraj tłumaczyłem innemu mirasowi.

Serio oni myślą że jak ten gruz tak hałasuje to robią na innych ludziach jakieś wrażenie?


nie. nie myślą tak. Ty tak myślisz bo u Ciebie tak działa samochód, żeby pokazać się innym. CI ludzie mają totalnie wywalone w zdanie jakiegoś no-name jak Ty. Im sprawia frajdę jazda i dźwięk i tylko tyle albo aż tyle.
  • Odpowiedz
nie. nie myślą tak. Ty tak myślisz bo u Ciebie tak działa samochód, żeby pokazać się innym. CI ludzie mają totalnie wywalone w zdanie jakiegoś no-name jak Ty. Im sprawia frajdę jazda i dźwięk i tylko tyle albo aż tyle.


@Pietter: rel, bo mam w dupie noname na ulicy. Może I hałasuję, a piesi czasem się boją, ale ustępuje na pasach i jeżdżę przewidywalnie ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@GeDox: no i piona ;) też mam na przejażdżki wóz który może i jest głośny, ale za to twardy i dużo pali. Ostatnio wywaliłem z mapy popsy ale nie dlatego, że komuś przeszkadzały tylko MI się znudziły
  • Odpowiedz
Nie rozumiem kierowców w 20-letnich audi i BMW którzy katują te auta, jeżdżą na wysokich obrotach tak jakby chcieli robić jak najwięcej hałasu. Serio oni myślą że jak ten gruz tak hałasuje to robią na innych ludziach jakieś wrażenie?


@DrCieplak: To widzisz różnimy się. Ja doskonale ich rozumiem na przykład i dla tego uważam ich za idiotów totalnych bardzo często, tak spora część z nich naprawdę myśli w ten sposób.
  • Odpowiedz