Wpis z mikrobloga

@jmp_eax: ja trochę kupiłem dla zabawy, liczę na to że amd odbierze trochę rynku intelowi. Zresztą wykresy nvidia, amd, broadcom i pewnie kilku iinnych są dość mocno skorelowane
  • Odpowiedz
@jmp_eax: Nvidia - obsuwa z chipami,
AMD- błędy w procesorach,
Intel - błędy w procesorach.

Zastanawiam się, czy grubas nie zrzuca takiego info akurat teraz. Pytanie jaki jest jego cel?
  • Odpowiedz
@tom-ek12333: No tak, weekend zrobił swoje ;)
'Sinkclose' exploit on AMD processors requires ring 0 access to infect SMM; mitigations from AMD available
"Ring 0 access" to już jak młotkiem walisz w procesor
  • Odpowiedz
  • 0
@nunczako: Ja tu nie przyszedłem się "kłócić", tylko wykopowiczom przekazać newsa o którym mogli nie słyszeć. Ocene pozostawiam Tobie i innym. Czy to zabuja AMD, czy już w cenie, czy rakieta? Się okaże. Choć jestem zdania, że tzw. ulica często reaguje z opóźnieniem jak wiadomości rozejdą się po mainstreamowych mediach.
  • Odpowiedz
@jmp_eax: Nie ma żadnej kłótni, rozmawiamy sobie,, zresztą odpowiadałem też koledze wyżej. Dobrze, że wrzuciłeś ten news, zawsze można się wspólnie zastanowić..Fakt że rynek różnie reaguje, dobrym przykładem jest chyba to Turbine -cośtam-, gdzie była firmą IT, a inwestorzy skojarzyli ją z turbinami wiatrowymi i akcje wywaliło :) Akcjonariusze długo mieli informacje o wadach procesorów Intela w dupie, akcje poleciały jak wstrzymano dywidendy.
  • Odpowiedz