Wpis z mikrobloga

Ale największą bekę to mam z Konfederacji. Wzięli młodą patuskę, ubrali ją w elegancką marynarkę, zrobili sesję zdjęciową i wystawili na listach xD Jak ona z polityki czai tyle, że je%#^ Ukrainę i LGBT xD Bo słuchając jej wywiadów stwierdzam, że intelektualistką to ona na pewno nie jest i o nic głębszego tam nie chodziło xD

#paryz2024 #boks #konfederacja #neuropa #polityka #ukraina
Gours - Ale największą bekę to mam z Konfederacji. Wzięli młodą patuskę, ubrali ją w ...

źródło: IMG_4138

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kvvach z Klepacką jest troszkę inna historia. Niektórzy mogą nie pamiętać, ale ona miała całkiem sporą grupkę fanów i jej filmiki często były postrzegane jako odważne i prawdziwe. Nie chce wchodzić w dyskusję jak było naprawdę, bo raczej wszyscy wiemy i raczej wszyscy się co do jej kwestii zgadzamy, ale pani Klepacka z odpowiednimi ludźmi od PR-u byłaby liczona przez partię raczej na plus. Tutaj piłeczka jest po stronie Konfy, jak
  • Odpowiedz
No i w sumie wyśmiewanie medalistki olimpijskiej zza komputera przy tostach z serem i szynką, że jest tępa, to raczej niskich zabawa niskich lotów charakteryzująca zakompleksionych ludzi, ale to tylko teza


@JaBentas: a jakie parametry należy osiągnąć aby móc krytykować kretynkę za kretyńskie wypowiedzi i nie uchodzić przy tym za zakompleksionego?
  • Odpowiedz
@Gours: To pewnie też miałeś bekę z PO ,bo wystawiła Marczułajtis na listach która jakimś fuksem zdobyła brąz na olimpiadzie i próbowała robić geszeft na organizacji olimpiady w Krakowie. Pewnie też śmiałeś się, że KO wystawiło na listy Papkę, Frankowskiego itp. Musiałeś się tarzać ze śmiechu xD
  • Odpowiedz
@Gours: A co to za różnica? XDD Nawet gorzej, bo jechali na nazwisku, a Szeremeta była przed IO anonimowa więc ich jedynym atutem było to że są znani. Pyskować to sobie możesz do matki i to jak ci pozwoli.
  • Odpowiedz
@Gours: Ciekawe czy jakby startowała z list Donka czy innego Hołowni to też byś tak pisał xd Jesteś doskonałym przykładem tego, że wpajana Polakom polityka szczucia jeden na drugiego działa. Nawet podczas Olimpiady, gdzie powinno się każdemu naszemu sportowcowi kibicować (niezależnie od jego poglądów) - pod warunkiem oczywiście, że daje z siebie wszystko a nie pojechał na wycieczkę - znajdują się tacy ludzie, którzy muszą wciskać w to politykę. Oczywiście
  • Odpowiedz
w przypadku doboru ludzi na listy to partie wrzucają chętnych lub same zachęcają znane osoby w środowisku społecznym żeby kandydowali z ich list. Wówczas mają powiedziane "dorobisz sobie troche, głosuj tak jak ci powiemy" i w sumie tyle. Podobnie jest na wyższych szczeblach
  • Odpowiedz
zakładając, że masz rację i faktycznie ona niezbyt wiele czai (nie wiem, nie zainteresowałem się tematem), to raczej ciężko to nazwać beką, bo to wygląda raczej na świetny ruch w szachach 5D - czego by nie zrobili, z ich ugrupowaniem będzie się kojarzyła medalistka olimpijska, która nie gryzła się w język i twardo obstawała przy swoim. Ludzie lubią takie historie. Większość jej mimo wszystko kibicuje, więc jest szansa, że te parę osób
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko jeżeli kilka zdań to dla Ciebie elaborat to pewnie masz bogatą bibliotekę w domu. No i baaaaardzo daleko mi do konfiarza, ale zapewne wiesz lepiej po moim jednym komentarzu, w którym zauważam profity zaangażowania medalistki igrzysk olimpijskich dla konkretnego ugrupowania politycznego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nofuck: Wiesz co, tu chodzi o to, że ja nie muszę im oddać władzy, żeby wyobrazić sobie co zaczęliby dowalać w momencie dorwania się do stołków. Mam tyle oleju w głowie, żeby przewidzieć co zrobią ludzie z takimi poglądami jak oni. Żeby to zrozumieć trzeba mieć już trochę doświadczenia życiowego, być chociażby przeciętnym obserwatorem, umieć wyciągać wnioski z tych obserwacji i mieć jako taki poziom inteligencji emocjonalnej. Ludzi wbrew pozorom
  • Odpowiedz
zabawa niskich lotów charakteryzująca zakompleksionych ludzi, ale to tylko teza


@JaBentas: jak sprawdzisz ile wpisów o niej typ produkuje to teza zmieni się w pewność
  • Odpowiedz
@Ark00: chociaż ja nadal uważam że typ dostał w jirze taska "dewaluować szeremete" więc siedzi i pisze te posty bo to jego praca
  • Odpowiedz