Wpis z mikrobloga

Ale największą bekę to mam z Konfederacji. Wzięli młodą patuskę, ubrali ją w elegancką marynarkę, zrobili sesję zdjęciową i wystawili na listach xD Jak ona z polityki czai tyle, że je%#^ Ukrainę i LGBT xD Bo słuchając jej wywiadów stwierdzam, że intelektualistką to ona na pewno nie jest i o nic głębszego tam nie chodziło xD

#paryz2024 #boks #konfederacja #neuropa #polityka #ukraina
Gours - Ale największą bekę to mam z Konfederacji. Wzięli młodą patuskę, ubrali ją w ...

źródło: IMG_4138

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Nofuck: daj mi przykład większej ameby od pato-Julki, która jest ministrem. A potem najlepiej włącz randomowy wywiad tej osoby i pato-Julki i porównaj
  • Odpowiedz
@Gours zakładając, że masz rację i faktycznie ona niezbyt wiele czai (nie wiem, nie zainteresowałem się tematem), to raczej ciężko to nazwać beką, bo to wygląda raczej na świetny ruch w szachach 5D - czego by nie zrobili, z ich ugrupowaniem będzie się kojarzyła medalistka olimpijska, która nie gryzła się w język i twardo obstawała przy swoim. Ludzie lubią takie historie. Większość jej mimo wszystko kibicuje, więc jest szansa, że te
  • Odpowiedz
@JaBentas +1 typ skończył maks ekonomię na jednej z gównouczelni jakich w wawie jest jak grzybów po deszczu i się flexuje jakby był dr hab neurochirurgii XD

Już nawet pomijając fakt że większość kobiet w polityce jest dla dobrego wizerunku, chociażby Wiśniewska czy Gajewska z Collegiim Humanum

@Gours
  • Odpowiedz
  • 1
@JaBentas: jak dla mnie to utrwala dotychczasowy obraz Konfy. Może gdyby zamknęła ryja. Ale w tym wypadku okazało się, że jednak ta kobieta, medalistka olimpijska utrwala wszystkie stereotypy o Konfederacji. Polska B, zaściankowe poglądy, głupota, patusiarstwo
  • Odpowiedz
  • 2
@Towarzysz_Pawulon: w dupie mam uczelnie. Można być inteligentnym gościem po zawodówce. Btw: Szpilka pokazał, że ma bardziej otwarty umysł od paro-Julki, bo powiedział, że sprawa z tymi rzekomymi chłopami to nie jest taka prosta xD
  • Odpowiedz
@Gours XD no czyli klasycznie zdolny ale leniwy, codziennie etat w januszexie na jednych bramkach z robolami z Ukrainy kartę odbijasz a wytykasz wybitnej osobie

A sprawa jest bardzo prosta, MKOI dopuszcza osoby które np dyskwalifikował sąd w Szwajacrii chociażby z mistrzostw świata w lekkoatletyce, sami zresztą przyznają że nie mają wytycznych kto jest kobietą

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Caster_Semenya
  • Odpowiedz
  • 0
@Towarzysz_Pawulon: ja jestem po studiach i prowadzę JDG, pisałem o innych osobach - znam trochę osób po zawodówce, którzy są inteligentnymi ludźmi.

Sprawa jest prosta - urodziła się jako kobieta, dojrzewała jako kobieta nie na penisa - nie widzę powodów, by ją dyskryminować
  • Odpowiedz
@Gours XDDD tylko pokazujesz jaki jesteś ograniczony zatem, tu masz chłopca który urodził się bez penisa, w Afryce ich klasyfikują jako dziewczynki, a pomimo to nawet przed okresem dojrzewania widać u niego męską budowę ciała

Uważasz że takie osoby powinny nawalać kobiety tylko dlatego że przy urodzeniu ich ktoś błednie zaklasyfikował? XD
Towarzysz_Pawulon - @Gours XDDD tylko pokazujesz jaki jesteś ograniczony zatem, tu ma...

źródło: temp_file1697677809613079387

Pobierz
  • Odpowiedz